700 tyś zł na modernizację w Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Kazimierza Jagiellończyka

700 tyś zł otrzymał Powiat Wysokomazowiecki na modernizację Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Wysokiem Mazowieckiem w ramach Funduszu Wsparcia Gmin i Powiatów Województwa Podlaskiego. Było to możliwe dzięki naszemu radnemu wojewódzkiemu Łukasz Siekierko, któremu dziś z Panią dyrektor Aldona Dołubizno mieliśmy okazję podziękować za okazane wsparcie. Dzięki takim środkom i wkładowi własnemu Powiatu Wysokomazowieckiego zmodernizowane i przystosowane dla osób niepełnosprawnych zostaną wszystkie łazienki oraz hole. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie mam nadzieję, że 1 września uczniowie i nauczyciele Jagiellończyka będą mogli z tego korzystać.

Już 1 września 2024 roku nasi uczniowie rozpoczną naukę w budynku z odnowionymi i unowocześnionymi korytarzami, oraz korzystać będą ze zmodernizowanych i przystosowanych dla osób niepełnosprawnych łazienek.

Panie Starosto Bogdan Zieliński, panie Łukasz Siekierko, dziękujemy za przekazanie środków finansowych na tę, od lat wyczekiwaną, inwestycję.

Możliwość komentowania została wyłączona.