Ogłoszenie

Istnieje możliwość uczestnictwa naszych uczennic i uczniów w Ekspedycji Geologicznej do Maroka. Wyprawa jest wstępnie założona na 10 dni, acz istnieje tutaj pole do pewnych zmian, zależnie od Waszych potrzeb i dostępnych połączeń lotniczych. Oczywiście podczas wyjazdu chcemy pokazać wam geologiczne bogactwo Maroka, ale w planie jest też poznawanie innych aspektów przyrody i kultury Maroka.  Planem wyjazdu możemy nieco zmodyfikować, zgodnie z Waszymi życzeniami (np. dodatkowo odwiedzenie geoparku Mgoun, gdzie zobaczymy ślady dinozaurów).

Z racji klimatu, szczególnie na południu kraju, wyjazd może odbyć się w chłodniejszych miesiącach. Optymalnie wiosną 2024 (marzec-wczesny kwiecień), lub jesienią od października.

Cena wyjazdu zależy od liczby uczestników i dosyć zmiennych kosztów lotu. Orientacyjna cena przy założeniu grupy około 20 młodzieży to około 6000 zł/os. W cenę wliczony jest transport (wynajem aut), noclegi, wyżywienie oraz atrakcje na miejscu w kwocie 4500 zł + 1500 zł na loty. Do tego pozostaje dodać tylko ubezpieczenie.

Zainteresowanych proszę o kontakt Tomasz Grodzki s.27

Możliwość komentowania została wyłączona.