Pokaz boksu

12 grudnia odbył się w naszej szkole pokaz boksu, poprowadzony przez trenerów – Michała Nasiadkę i Adama Kosińskiego oraz zawodników z klubu MN Boxing. Uczniowie mogli poznać podstawowe techniki bokserskie i wiele ciekawostek dotyczacych tego kontrowersyjnego sportu. Młodzież była zachwycona i z zaciekawieniem słuchała trenerów. Uczniowie mieli również okazję spróbować swoich możliwości w boksie i przekonać się, że wymaga on wiele wysiłku i należy do jednej z najtrudniejszych dyscyplin sportowych.

Zainteresowanych informujemy, że w styczniu odbędzie się nowy nabór do grupy początkującej klubu. O szczegóły możecie zapytać uczniów naszej szkoły należących do MN Boxing: Julię Magusiewicz, Kacpra Żukowskiego, Wiktorię Pietrzykowską oraz Julię Leśniewską – wśród nich Wicemistrzów Województwa Podlaskiego.

Dziękujemy za wspaniały pokaz!

Możliwość komentowania została wyłączona.