Uczniowie Jagiellończyka w eliminacjach regionalnych II Olimpiady Gier Planszowych

22.02.2024 r., 18 uczniów naszego liceum wzięło udział w eliminacjach regionalnych II Olimpiady Gier Planszowych, zorganizowanych przez Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Białymstoku. Po ciężkich zmaganiach, na podium stanęły 2 nasze drużyny. Uczniowie klasy IB – Damian Murawski, Dominik Porowski, Michał Perkowski i Michał Zaremba – zdobyli drużynowo III miejsce w grze „Niepodległa”. Ich opiekunem była p. Agnieszka Roszkowska-Bogucka. Natomiast uczniowie klasy IIE – Bartosz Brzósko i Julia Sylwestrzuk, nad którymi opiekę sprawowała p. Urszula Mioduszewska, zajęli drużynowo III miejsce w grze „Bitwa Warszawska”. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w przyszłorocznych rozgrywkach. Wypowiedzi niektórych z naszych uczestników można obejrzeć na https://bialystok.tvp.pl/76089953/gra-w-historie

Możliwość komentowania została wyłączona.