Tradycji stało się zadość!

19.09.2023r. Samorząd Uczniowski Jagiellończyka zorganizował otrzęsiny klas pierwszych. To wydarzenie co roku obchodzone jest w szczególnie huczny sposób, a pomysłowość organizatorów nie zna granic. Na tę okoliczność pierwszoklasiści przywdziali wyjątkowe stroje, każda klasa inny. Najmłodsi uczniowie naszego liceum mieli okazję zmierzyć się w różnych konkurencjach, które wymagały od nich kreatywności, zręczności i – oczywiście – ogromnych pokładów poczucia humoru. Zaczęło się od grupowych tańców, śpiewania, a skończyło na jedzeniu arbuza bez użycia rąk!

Wszyscy świetnie się przy tym bawili. Warto zaznaczyć, że uśmiechy nie schodziły z ust, nie tylko uczniów, ale również komisji, która oceniała ich występy! Największą ilość punktów zdobyła klasa ID, dlatego otrzymała tytuł zwycięzcy tegorocznych otrzęsin.

Wrzesień to dla pierwszoklasistów zdecydowanie najlepszy czas na zintegrowanie się. Ci, którzy zupełnie niedawno po raz pierwszy przekroczyli progi Jagiellończyka, podczas otrzęsin, mają doskonałą okazję, aby zawrzeć wiele przyjaźni, które często pozostają na wiele lat.

Wszystkim uczniom klas I życzymy owocnej pracy i sukcesów. Niech czas spędzony w murach naszej szkoły jest dla Was źródłem satysfakcji i radości.

Powodzenia!

Możliwość komentowania została wyłączona.