Sukces naszej szkoły – Jagiellończyk coraz lepszy!

Najlepsze liceum w powiecie to Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Wysokiem Mazowieckiem. Według czasopisma „Perspektywy” w rankingu najlepszych szkół w kategorii liceów w województwie podlaskim nasza szkoła otrzymała brązowy medal jakości za 24. miejsce i tytuł Brązowej Szkoły 2023 roku. To zdecydowanie lepiej, niż w latach poprzednich. Warto mieć na uwadze fakt, że w roku 2022 roku nasza szkoła zajęła 27. miejsce, a w roku 2021 roku – 28. miejsce. Coroczny ranking szkół średnich porównuje licea i technika w całej Polsce, ze względu na następujące kryteria: wyniki matur (z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych) oraz sukcesy uczniów w olimpiadach.

Sukces ten należy nie tylko do zdolnej i ambitnej młodzieży, ale również do wykwalifikowanej kadry pedagogicznej pracującej w naszej szkole. Serdecznie dziękujemy za rzetelne przygotowanie uczniów do olimpiad i matur, a absolwentom gratulujemy wysokich wyników!!!

Możliwość komentowania została wyłączona.