Piknik szkolny

22 czerwca 2022 na terenie ZSOiP w Wysokiem Mazowieckiem odbył się piknik szkolny. Od godz. 9:00 uczniowie naszej szkoły mogli spędzić lekcje w przyjemnej atmosferze na świeżym powietrzu. Razem z nauczycielami nasza młodzież kibicowała chłopcom rozgrywającym mecz. Dziewczynki chętnie zbierały się w mniejsze grupy i rywalizowały w rozwiązywaniu krzyżówek, grały w planszówki, czytały książki, grały w „państwa – miasta”. Atrakcją dnia był Turniej Szachowy „Pod wierzbą”, prowadzony pod opieką pana Krzysztofa Grabowskiego. Rozgrywki rzeczywiście odbywały się pod drzewami, więc nazwa turnieju była uzasadniona i nie budziła żadnych wątpliwości, a nawet wskazywała na miejsce rozgrywek. Zwycięzcą turnieju i laureatem 1. miejsca został Szymon Niemyjski, uczeń klasy III b. 

Piękna pogoda, promienie słoneczne i atrakcyjna sceneria natury w pobliżu naszej szkoły to idealna zapowiedź zbliżających się wakacji. 

Możliwość komentowania została wyłączona.