Dzień otwarty 2022

30 marca 2022 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Wysokiem Mazowieckiem zorganizowano dzień otwarty dla wszystkich ósmoklasistów zainteresowanych podjęciem nauki w naszym liceum. 

Goście zapoznali się z ofertą edukacyjną szkoły, poznali pracę Samorządu Uczniowskiego, wzięli udział w minilekcjach przeprowadzonych na tematycznych stanowiskach (humanistyczno- prawicznym, matematyczno– fizycznym, biologiczno– chemicznym, matematyczno-geograficznym i ogólnym, policyjnym, językowym oraz informatycznym). Ósmoklasiści mieli również okazję porozmawiać z uczniami naszej szkoły i w ich towarzystwie zwiedzali mury liceum. Dodatkową atrakcją był policyjny tor przeszkód, z którym mogli zmierzyć się przyszli uczniowie wybierający klasę o profilu policyjnym. Słowa wdzięczności kierujemy do Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem za zachęcenie do podjęcia nauki w klasie o profilu policyjnym – novum w ofercie liceum na przyszły rok szkolny.

Ósmoklasiści mogli obejrzeć występy muzyczno-taneczne uczniów naszego liceum oraz pokibicować graczom szkolnego turnieju piłki nożnej chłopców. W tej rywalizacji zwyciężyli uczniowie klasy Id (serdecznie gratulujemy).

Warto wspomnieć, że atrakcją dnia była również wspaniała ścianka, która cieszyła się ogromnym powodzeniem fotoreporterów. Została przygotowana we współpracy z zaprzyjaźnioną Księgarnią „Weź poczytaj”. Właścicielce serdecznie dziękujemy za uatrakcyjnienie dnia otwartego. 

Dziękujemy pani Dyrektor Aldonie Dołubizno i pani Wicedyrektor Dorocie Grabińskiej za możliwość przygotowania dnia otwartego i promocji szkoły. Dziękujemy zaangażowanym nauczycielom oraz opiekunkom SU.

A przede wszystkim dziękujemy Wam, Ósmoklasiści, że skorzystaliście z naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że już we wrześniu dołączycie do grona naszych uczniów.

Poniżej przedstawiamy fotorelację z dnia otwartego, a na naszym kanale na youtube.pl można zobaczyć film z tego wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=Yt5NCDIZ-lc

Możliwość komentowania została wyłączona.