List do Ósmoklasistów!

Drodzy Ósmoklasiści! 

  Już niedługo będziecie po egzaminach kończących szkołę podstawową. Przed Wami kolejny, ważny etap edukacyjny – wybór szkoły ponadpodstawowej. To odpowiedzialna i ważna decyzja, mająca wpływ na Wasze życie. Właśnie w tym miejscu otwierają się drzwi do realizacji marzeń i rozwoju intelektualnego.

Szanowni Rodzice! 

Z pewnością nieraz wspólnie zastanawialiście się, jaką szkołę średnią wybrać, która placówka oświatowa najlepiej przygotuje do matury i zapewni start w dorosłe życie Waszych dzieci. W związku z tym zachęcamy Was do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszego liceum na rok szkolny 2021/2022.  Oferujemy szerokie spectrum klas rozszerzających poziom wiedzy z poszczególnych przedmiotów. Nasi uczniowie przygotowywani są do matury przez profesjonalną kadrę nauczycieli. Gwarantujemy, że Liceum Ogólnokształcące zapewni Państwa dzieciom warunki do nauki i rozwijania zainteresowań, a przyjazna atmosfera da poczucie bezpieczeństwa, co więcej, otworzy drogę na najlepsze uczelnie w kraju. Szczegółowe informacje już są dostępne na naszej stronie w zakładce „rekrutacja”, a także na Facebooku i Instagramie. 

Ósmoklasisto!

 Mamy nadzieję, że na drodze rozwoju osobistego postawisz na naszą szkołę. Wybór Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Wysokiem Mazowieckiem pomoże osiągnąć zamierzone cele edukacyjne i zrealizować  plany.

Serdecznie zapraszamy!

Z wyrazami szacunku – 

Dyrekcja i Nauczyciele

Możliwość komentowania została wyłączona.