previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Ogłoszenie nr 635801-N-2019 z dnia 2019-12-12 r.

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych: Dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - Dostawy

Zamieszczanie ogłoszenia: Zamieszczanie obowiązkowe

Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego

Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Pobierz cały dokument wraz z załącznikami tutaj.

30 listopada 2019r. uczniowie Jagiellończyka w porozumieniu z Bankiem Żywności zorganizowali przedświąteczną zbiórkę żywności. Dary, które udało się zebrać trafią do polskich rodzin z rejonu Wileńskiego na Litwie. Akcja rozpoczęła się z samego rana, kiedy to 55 wolontariuszy stawiło się w sklepach spożywczych na terenie Wysokiego Mazowieckiego oraz w budynku naszej szkoły. Nad wszystkim czuwali: p. dyrektor -Aldona Dołubizno, p. Grażyna Ogrodnik, p. Maciej Kulbabiński oraz p. Tomasz Buczyński. Uczniowie witali klientów sklepów pięknymi uśmiechami, czym zarażali do niesienia pomocy. Nie sposób było przejść obojętnie , obok młodzieży z takim zapałem.

Talent i ciężka praca zaowocowały kolejnym sukcesem Gabrysi Kaczyńskiej z klasy I A. 29 listopada otrzymała zaproszenie na galę i wernisaż do Wawerskiego Centrum Kultury w Warszawie. Odbędzie się tam podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Pocztówka do świętego Mikołaja”, w którym otrzymała wyróżnienie. Jesteśmy dumni z naszej uczennicy i mamy nadzieję na kolejne plastyczne „podboje”.

28.11.2019 w Szepietowie odbyło się uroczyste, oficjalne wręczenie nagród laureatom XVIII Powiatowego Konkursu Plastycznego pod nazwą ‘’Pejzaże Powiatu Wysokomazowieckiego’’. Na konkurs wpłynęło 436 prac z 16 szkół i instytucji powiatu. Komisja oceniała prace w czterech kategoriach wiekowych, przyznała nagrody i wyróżnienia. W kategorii klasy 7 i 8 szkoły podstawowe i szkoły średnie nagrody otrzymali uczniowie naszego liceum: 1 miejsce zajął Maciej Konopka klasa 1b, wyróżnienie zdobyła Maria Lubowicka z klasy 1a.

Wróżby, tańce, słodkości.... - tak właśnie wyglądały Andrzejki w naszej szkole. 27 listopada 2019r. w Jagiellończyku odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. 

25 listopada zapoznaliśmy się z wynikami IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „W harmonii z przyrodą”. Jesteśmy dumni z naszej uczennicy Gabrieli Kaczyńskiej, która zdobyła I miejsce. Rywalizacja nie należała do najłatwiejszych, gdyż prace nadesłano z 80 placówek w kraju. Celem konkursu było zachęcenie młodzieży do ochrony środowiska, rozwijanie kreatywności i zainteresowań twórczych, których inspiracją jest przyroda oraz kształtowanie wyobraźni plastycznej i plastycznego patrzenia na piękno otaczającego nas świata. Gabrysi życzymy dalszego, kreatywnego tworzenia piękna, bo jak powiedział Roger Caillois: „Dwa są rodzaje piękna: to, które człowiek odnajduje w przyrodzie, i to, które z własnej inicjatywy tworzy”.

22 listopada 2019r. klasy drugie naszego liceum wspólnie bawiły się na Balu Połowinkowym w Dworku w Brzóskach. Uczniowie mieli okazję do integracji międzyklasowej, tańcząc do utraty tchu a niosła ich muzyka serwowana przez DJ-a Szymona. Zabawa była przednia o czym świadczyły roześmiane buzie uczestników balu.

Biblioteka szkolna zaprasza do oglądania wystawy Studium portretu.

Słowa Jerzego Waldorffa stały się mottem obchodów Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole. Uroczystą akademię zorganizowano w dniu 12 listopada 2019 r. Po wprowadzeniu pocztu i odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrała pani dyrektor Aldona Dołubizno. W krótkim wystąpieniu podkreśliła, iż tylko znajomość przeszłości pozwala w pełni zrozumieć teraźniejszość, toteż ważkie wydarzenia żyją w pamięci zbiorowej i kształtują poczucie tożsamości narodowej. Następnie młodzież z klas pierwszych, pod czujnym okiem pani Elżbiety Włodkowskiej, przygotowała montaż słowno-muzyczny z elementami symbolicznych inscenizacji pokazujących utratę niepodległości, walkę o wolność oraz jej odzyskanie.

W dniu 12.11.2019 r. w Białymstoku w hotelu „Santana” odbył się turniej gry planszowej „Czas na start-up!” zorganizowany w ramach akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość III”. Naszą szkołę reprezentowali przygotowani przez p. H. Kietlińską uczniowie klasy II B: Michalina, Kamila, Wiktor, Jakub, Tomasz, Mateusz, Szymon i Rafał oraz Dominika z II C.

Dnia 08.11.2019 roku w Białymstoku odbył się Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej. Naszą  szkołę reprezentowały  uczennice klas pierwszych: Anna Moczydłowska i Marta Maria Biała, które zaśpiewały utwór Jacka Wójcickiego, pt. „Miejcie nadzieję”. Opiekunem solistek była pani Ewelina Dąbrowska.

8 listopada 2019 r. o godz.11.11 uczniowie Jagiellończyka przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji śpiewania Mazurka Dąbrowskiego z okazji Święta Niepodległości.

W sobotę 26 października  w Wawerskim Centrum Kultury w Warszawie, wręczono dyplomy i nagrody laureatom XVI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Pocztówka z wakacji”. Miło nam poinformować, iż tytuł laureata i II miejsce w Polsce zajęła Natalia Sokołowska z klasy II B. Celem konkursu było zatrzymanie wspomnień wakacyjnych przez pokazanie piękna innych kultur, rozwijanie żywej wyobraźni plastycznej oraz prezentacja talentów plastycznych. Wernisaż był też okazją do spotkania z jurorami konkursu – panią Tatianą Pytkowską i Ajdynem Łazimowem, którzy chętnie udzielali wskazówek młodym artystom. Natalce gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i rozwijania twórczej wyobraźni.

1 listopada to czas szczególny, wypełniony zadumą i refleksją. Zatrzymujemy się, oddajemy chwili melancholii. Mamy okazję wspomnieć bliskich, którzy odeszli już z tego świata. W tym roku Samorząd Uczniowski  wyszedł z inicjatywą upamiętnienia zmarłych nauczycieli naszego liceum i zorganizował wyjście  na cmentarz. Zdajemy sobie sprawę, że rodziny wielu z nich wyjechały, bądź odeszły, więc podjęliśmy akcję postawienia „symbolicznej świeczki”. W  czwartek 31 października 2019 r.

Dnia 30 października  2019 r. w naszej szkole odbył się kurs fotograficzny przeprowadzony przez fotografa Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem – panią Ninę Czapską. W spotkaniu udział wzięli uczniowie należący do sekcji fotograficznej Samorządu Uczniowskiego. Młodzież z zaciekawieniem słuchała rad profesjonalisty, które na pewno będą przydatne w tworzeniu znakomitych ujęć.

Szkoła dla Niepodległej

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 166 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Bohater ON Podziękowanie

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Biblioteka szkolna