previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

8 marca w całej Polsce obchodziliśmy Dzień Kobiet, a już dwa dni później 10 marca  Dzień Mężczyzn. Są to święta ważne w Polsce i bardzo ważne w naszej szkole. Co roku hucznie obchodzimy tę uroczystość, a uczniowie zaskakują nas kapitalnymi pomysłami, wywołując uśmiech na twarzach pracowników szkoły oraz swoich rówieśników. 11 marca 2020r. w naszej szkole odbyła się akademia, na której niezawodny Samorząd Uczniowski mógł przedstawić to, nad czym ciężko pracował od wielu tygodni. Po oficjalnym przywitaniu zgromadzonych przez Kamilę i Wiktora nadszedł czas na długo wyczekiwane i owiane tajemnicą wystąpienia. Jako pierwsze zaprezentowały się dziewczyny. Ich scenariusz rozbawił publiczność do łez. Panie postanowiły zaprezentować najgorsze doświadczenia taneczne, z jakimi spotykamy się na imprezach czy dyskotekach.

 Dziewczyny wczuły się w role min. tancerza, dla którego najważniejszy jest taniec solo, tancerza, który w ogóle nie ma rytmu czy wysokiego, postawnego mężczyzny, z którym taniec jest znacznie utrudniony. Ponad to mogliśmy zobaczyć aż dwie grupy taneczne! Zdecydowanie najwięcej emocji wzbudziły niesamowite i skomplikowane akrobacje w wykonaniu naszych zdolnych „Jagiellonek”.  Nie można zapomnieć o aktorskich interpretacjach muzycznych. Publiczność oczarowała piosenka pt. „Jeszcze dzisiaj wracasz tam” w wykonaniu Oli, Ani, Marysi i Ani. Kiedy nadszedł czas na panów, nikt nie mógł oderwać wzroku ze sceny. Chłopcy zaprezentowali odcinek specjalny popularnego programu „Mam talent”, w którym w  jury zasiedli: p. Marzanna Kisielewska jako Małgorzata Foremniak, p. Ewelina Dąbrowska jako Agnieszka Chylińska i przewodniczący SU Jakub Konopacki jako Kuba Wojewódzki. Prowadzący Vahe i Wiktor dbali o budowanie napięcia. W programie wzięło odział wielu uczestników: sam Kamil Bednarek, Elvis Presley czy Zenon Martyniuk. Absolutnym hitem okazał się występ grupy tanecznej „Jagiellończyk Studio Dance”. Chłopcy przygotowali kilkanaście choreografii, za co otrzymali tzw. „złoty bilet”. Na scenę posypało się kolorowe konfetti i   nadszedł czas na życzenia i podziękowania. Na koniec głos zabrała Pani Dyrektor Aldona Dołubizno, która wyraziła słowa uznania artystom oraz podziękowała p. Ewelinie Dąbrowskiej i p. Marzannie Kisielewskiej za opiekę nad liczną grupą i pomoc w organizacji całej uroczystości. Niewątpliwie ten występ na długo zostanie w naszej pamięci, a szczególnie w pamięciach występujących, którzy poświęcili w ostatnich tygodniach wiele godzin, aby ta uroczystość była wyjątkowa i wywołała uśmiech na każdej twarzy.

Arkadiusz Markowski

Rekrutacja 2020 - 2021

Szkoła dla Niepodległej

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Bohater ON Podziękowanie

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Biblioteka szkolna