previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

5 i 6 grudnia 2019 r. w naszej szkole odbył się kiermasz ozdób świątecznych i słodkości, z którego dochód przeznaczono choremu Michałkowi Wyszyńskiemu. W akcję zaangażowani byli wszyscy uczniowie! Sami przygotowali piękne stroiki, bombki i łańcuchy choinkowe oraz świąteczne pyszności, które można było zakupić w holu naszej szkoły.

 Sprzedaż cieszyła się ogromną popularnością, a słodkości znikały bardzo szybko. Młodzież wykazała się wielką dobrocią i bezinteresownością, za co serdecznie dziękujemy. Podziękowania płyną również w stronę prof. Agnieszki Roszkowskiej-Boguckiej, dzięki której wszystko przebiegło sprawnie i owocnie.

Lubimy pomagać! :)

Rekrutacja 2020 - 2021

Szkoła dla Niepodległej

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Bohater ON Podziękowanie

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Biblioteka szkolna