previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

28.11.2019 w Szepietowie odbyło się uroczyste, oficjalne wręczenie nagród laureatom XVIII Powiatowego Konkursu Plastycznego pod nazwą ‘’Pejzaże Powiatu Wysokomazowieckiego’’. Na konkurs wpłynęło 436 prac z 16 szkół i instytucji powiatu. Komisja oceniała prace w czterech kategoriach wiekowych, przyznała nagrody i wyróżnienia. W kategorii klasy 7 i 8 szkoły podstawowe i szkoły średnie nagrody otrzymali uczniowie naszego liceum: 1 miejsce zajął Maciej Konopka klasa 1b, wyróżnienie zdobyła Maria Lubowicka z klasy 1a.

 Dyplomy i nagrody wręczali samorządowcy i dyrektor GOK. Do udziału w konkursie zachęciła mnie pani profesor Bożena Gutowska-Popławska, która prowadzi w naszej szkole koło plastyczne. Udzieliła mi fachowych wskazówek jako pierwsza pochwaliła moją pracę - mówi Maciej.

                                                                                                                                       Bożena Jankowska

Rekrutacja 2020 - 2021

Szkoła dla Niepodległej

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 108 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Bohater ON Podziękowanie

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Biblioteka szkolna