Slider
previous arrow
next arrow
Shadow
Slider
W dniach 7-9 czerwca w Poznaniu miał miejsce finał Olimpiady Solidarności. Rywalizacja miała charakter drużynowy tzn. drużyny wojewódzkie miały za zadanie wykonać film na postawiony przez komisję temat, a następnie zaprezentować go przed jury i odpowiedzieć na pytania związane z historią Polski 1970-1990. Nasze liceum reprezentował Jakub Żochowski, który na podstawie wyników etapu wojewódzkiego został kapitanem zespołu z województwa podlaskiego, który zajął w klasyfikacji ogólnej 9 miejsce w Polsce.
 Warto zaznaczyć, że nasza drużyna zdobyła najwięcej punktów z etapu ustnego, który polegał na udzieleniu odpowiedzi na postawione zagadnienie problemowe. Opiekunem drużyny był Pan Profesor Wojciech Wyszomirski. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 

Rekrutacja 2020 - 2021

Szkoła dla Niepodległej

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 312 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Bohater ON Podziękowanie

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Biblioteka szkolna