previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

11 kwietnia 2019 w siedzibie Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku odbył się II etap VII Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Armii Krajowej. Wśród 14 uczestników wyłonionych wcześniej w eliminacjach pisemnych byli reprezentanci naszej szkoły Jakub Wróblewski  z III A i Michał Rogoziński z II A.  Uczestnicy finałów odpowiadali na trzy pytania przed komisją, w której zasiadali między innymi: major Czesław Chociej, prezes Oddziału Światowego Związku Żołnierzy AK w Białymstoku, mgr. inż. Józef Sokolik - Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego w Wysokiem Mazowieckiem, Jarosław Wasilewski - pracownik Oddziału IPN w Białymstoku.

 Ostatecznie po wysłuchaniu odpowiedzi wyłoniono laureatów, doceniając stopień przygotowania zawodników komisja zadecydowała o przyznaniu ex aequo pierwszego miejsca dla naszego ucznia Jakuba Wróblewskiego  z klasy III A, którego opiekunem był Tomasz Ostrowski i uczestnika z Suwałk . Wszyscy finaliści otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody rzeczowe i w ramach wyróżnienia we wrześniu będą uczestniczyć w wycieczce do Warszawy. Jakubowi gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym a Michałowi życzymy sukcesów za rok.

Rekrutacja 2020 - 2021

Szkoła dla Niepodległej

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 107 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Bohater ON Podziękowanie

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Biblioteka szkolna