previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

W tegorocznej, XLII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”, który przeprowadzono 2 kwietnia 2019 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem, udział wzięło 27 uczestników. Nasze liceum w grupie szkól ponadgimnazjalnych reprezentowały uczennice klasy I B: Weronika Kalinowska i Kamila Żochowska, których opiekunem był p. Maciej Kulbabiński. Na podstawie regulaminu Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej jury eliminacji powiatowych w składzie:

bryg. Tomasz Sieńczuk – Przewodniczący

Piotr Pruszyński – Sekretarz

Malwina Roszkowska – członek

Po dokonaniu oceny prac pisemnych do finału zakwalifikowało niżej wymienionych uczestników:

III grupa wiekowa (ponadgimnazjalne)

Weronika Kalinowska – ZSOiP w Wysokiem Mazowieckiem – 23 pkt

Kamila Żochowska – ZSOiP w Wysokiem Mazowieckiem – 21 pkt

Bartosz Kulesza – ZSOiZ w Ciechanowcu – 19 pkt

W wyniku rozgrywek finałowych wyłoniono zwycięzców:

III grupa wiekowa (ponadgimnazjalne)

Weronika Kalinowska – ZSOiP w Wysokiem Mazowieckiem – 9 pkt

Bartosz Kulesza – ZSOiZ w Ciechanowcu – 7 pkt

Kamila Żochowska – ZSOiP w Wysokiem Mazowieckiem – 4 pkt

Uczennica naszego liceum Weronika Kalinowska awansowała z pierwszego miejsca do etapu wojewódzkiego XLII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież zapobiega pożarom” , który odbędzie się 25 kwietnia w Ciechanowcu. Nagrody, w postaci drobnego sprzętu RTV i AGD oraz czujek czadu, zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe oraz Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Wysokiem Mazowieckiem i wręczone przez Leszka Gruchałę – wicestarostę wysokomazowieckiego oraz st. bryg. Tomasza Sieńczuka – zastępcę komendanta powiatowego PSP w Wysokiem Mazowieckiem. Poza nagrodami, które odebrali zwycięzcy, wszystkim uczniom wręczono pamiątkowe dyplomy, a opiekunom podziękowania za wysiłek włożony w przygotowanie młodzieży do konkursu.

Rekrutacja 2020 - 2021

Szkoła dla Niepodległej

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Bohater ON Podziękowanie

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Biblioteka szkolna