Slider
previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Dnia 12 października przedstawiciele naszej szkoły:  dyrektor Ryszard Łukasz Flanc, nauczyciele i młodzież brali udział w nadaniu ZSOiZ w Ciechanowcu imienia Rotmistrza Witolda Pileckiego. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą, po której uczestnicy udali się do budynku szkoły, gdzie odbyły się  dalsze obchody. Nastąpiło otwarcie kompleksu boisk szkolnych i odbyła się uroczysta sesja Rady Powiatu w trakcie której przyjęto uchwałę o nadaniu szkole  imienia  Rotmistrza Witolda Pileckiego. W związku ze zbliżającym się Dniem Edukacji Narodowej uroczystość stała się okazją do wręczenia nagród Zarządu Powiatu Wysokomazowieckiego. W tym roku z naszej szkoły nagrodzeni zostali następujący nauczyciele : p. wicedyrektor Aldona Dołubizno, p. Agnieszka Roszkowska – Bogucka  i p. Tomasz Ostrowski.

 Po rozdaniu nagród głos zabrali licznie zaproszeni goście –przedstawiciele władz państwowych i samorządowych. Następnie wszyscy obejrzeli część artystyczną w wykonaniu uczniów szkoły w Ciechanowcu. Dzień wcześniej bo 11.10.2018r.  w siedzibie liceum na uroczystej akademii z okazji DEN nagrody Dyrektora Szkoły z rąk p. Ryszarda Łukasza Flanca odebrali nauczyciele : p. Bożena Jankowska, p. Ewelina Dąbrowska, p. Małgorzata Marciniak-Gierałtowska, p. Dorota Grabińska, p .Urszula Mioduszewska, p .Agnieszka Mystkowska, p. Cezary Tkacz, p. Wojciech Wyszomirski, p. Krzysztof Grabowski oraz pracownicy niepedagogiczni: p. Krystyna Grabowska, p. Teresa Biała, p. Beata Godlewska, p. Danuta Piechowicz, p. Andrzej Kruszewski. Nagrodzonym Nauczycielom gratulujemy zaszczytnych wyróżnień!

Rekrutacja 2020 - 2021

Szkoła dla Niepodległej

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Bohater ON Podziękowanie

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Biblioteka szkolna