previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

3 września  2018 roku o godzinie 10.00 społeczność Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem rozpoczęła nowy  rok szkolny 2018/2019. Przed młodzieżą 10 miesięcy ciężkiej pracy, ale póki co wszyscy opaleni, roześmiani, jeszcze bez plecaków i podręczników - zebrali się na hali sportowej, by w słoneczny wrześniowy poniedziałek ponownie spotkać kolegów i nauczycieli. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście: Starosta Powiatu Wysokomazowieckiego p. B. Zieliński, ks. proboszcz parafii p.w. Św. Apostołów Piotra i Pawła - E. Łapiński,  starszy brygadier mgr inż. A. Koc - Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wysokiem Mazowieckiem mł. insp. Adam Mojsa, p. W. Sienicki– przewodniczący Rady Rodziców, p. M. Majewska – skarbnik Rady Rodziców oraz p. Cz. Wyszyński – nauczyciel emerytowany. Każdego roku w uroczystości tej uczestniczą również stęsknieni absolwenci, zawsze serdecznie witani przez pana dyrektora.

 Po wspólnym odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała Wicedyrektor Szkoły, p. A. Dołubizno, która życzyła wszystkim uczniom wspaniałego roku szkolnego, sukcesów w nauce i rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Następnie dyrektor Szkoły p. R. Ł. Flanc powitał zaproszonych gości i uczniów liceum, szczególnie uczniów klas pierwszych, którzy stawiają pierwsze kroki w naszej szkole, poznają nowych kolegów i pedagogów. Życzył zebranym dobrego roku obfitującego w sukcesy. Pan Starosta Powiatu B. Zieliński również przyłączył się do życzeń, pogratulował także wysokich not, jakie uzyskali uczniowie naszego liceum na maturze. Obiecał, że starostwo jako organ prowadzący będzie wspierać przedsięwzięcia naszej placówki. Kolejno głos zabrali:  przewodnicząca SU Saosan Jubar,  ks. proboszcz E. Łapiński i przewodniczący Rady Rodziców p. W. Sienicki, wszyscy  życzyli nauczycielom i uczniom  miłej pracy i przyjaznej atmosfery w szkole oraz wytrwałości w dążeniu do celów. Na koniec, po odśpiewaniu Roty i wyprowadzeniu pocztu sztandarowego, uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami, koleżankami i kolegami, by opowiedzieć sobie wakacyjne wrażenia i z entuzjazmem wkroczyć  nowy rok szkolny.

Rekrutacja 2020 - 2021

Szkoła dla Niepodległej

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Bohater ON Podziękowanie

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Biblioteka szkolna