Slider
previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Niestandardowo, bo 28 maja, a nie 1 czerwca, w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Od samego rana byliśmy oblegani przez niezliczone ilości rowerów, z ich małymi milusińskimi właścicielami, ale zacznijmy od początku… Wraz ze sponsorami, czyli Bankiem Spółdzielczym w Wysokiem Mazowieckiem, grupą Biznes Polska oraz bankiem BGŻ, nauczyciel wychowania fizycznego liceum - pan Aleksander Pomojnicki zorganizował serię wyścigów rowerowych dla dzieci z naszego miasta, poczynając od przedszkolaków, a kończąc na uczniach klas III szkół podstawowych. Wśród zgromadzonych zawodników oraz ich opiekunów od samego początku wyczuwalne było napięcie oraz gotowość do uczciwej rywalizacji.

 Każdy dopingował swoich kolegów i koleżanki. Euforii po wygranym wyścigu nie można z niczym porównać. Walkę o zmniejszenie poziomu adrenaliny wspomagały lody, łakocie i upominki od sponsorów. Jak zawsze przy takich wydarzeniach byli zwycięzcy oraz ci, których spowalniał wiatr, ale nie było nieprzyjemnych emocji, bo wszyscy przybyli, by przede wszystkim dobrze się bawić. My, jako trochę już starsze dzieci, naładowaliśmy akumulatory pozytywną energią młodszych kolegów i koleżanek, a przyda się ona niewątpliwie na ostatnie, ale intensywne dni nauki.           

Bartłomiej Nowak

Rekrutacja 2020 - 2021

Szkoła dla Niepodległej

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Bohater ON Podziękowanie

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Biblioteka szkolna