previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Dnia 24.04.2018 roku o godzinie 11:00 odbył się Dzień Otwarty Jagiellończyka. Na początku przygotowano spotkanie w sali gimnastycznej naszej szkoły. Zebrała się tam liczna grupa uczniów z gimnazjów , funkcjonujących na terenie Powiatu Wysokomazowieckiego. Na wstępie młodzież i jej opiekunowie zostali powitani przez Dyrektora naszego LO pana Ryszarda Łukasza Flanca oraz przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego Saosan Joubar. Następnie Wicedyrektor pani Aldona Dołubizno przedstawiła propozycję kierunków kształcenia w nowym roku szkolnym. Uczniowie Samorządu Uczniowskiego opowiadali o życiu szkoły m.in. apelach, świętach szkolnych i wymianie uczniów w Hiszpanii. Aby dopełnić prezentację szkoły przeprowadzono pokaz musztry z udziałem klas mundurowych.  Niespodzianką dla gości były liczne konkursy wiedzy  z nagrodami jak i koncert, który został nagrodzony owacjami. Wszyscy bawili się świetnie śpiewając i tańcząc. Po wręczeniu biuletynów promocyjnych, młodzież wyruszyła na zwiedzanie szkoły.

 W planie było odwiedzenie pracowni, aby móc wziąć udział w zajęciach pokazowych oraz szczegółowo zapoznać się z każdym profilem. Uczniowie uczestniczyli w lekcjach języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, chemii,  fizyki, matematyki, historii, geografii, edukacji dla bezpieczeństwa, języka polskiego, informatyki. O wielkim zainteresowaniu gimnazjalistów może świadczyć ich aktywny udział w zajęciach. Aspektami które sprawiły, że w dniu dzisiejszym przybyła do nas duża liczba uczniów, są przede wszystkim: wysoka zdawalność matur, liczni finaliści konkursów i olimpiad oraz związane z nimi stypendia. Ponadto jako szkoła posiadamy bogatą ofertę, która umożliwia rozwijanie zainteresowań w różnych dziedzinach nauki i sztuki. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Drodzy Gimnazjaliści! Oferujemy Wam doskonałe warunki nabywania wiedzy. Młodzież naszej szkoły ma możliwość wyjazdu na wiele uczelni wyższych i instytucji naukowych. Zaangażowani jesteśmy w akcje charytatywne i wycieczki. Dopełnieniem tego wszystkiego jest praca w Samorządzie Uczniowskim. Zapraszamy i czekamy na Was we wrześniu. :)

Rekrutacja 2020 - 2021

Szkoła dla Niepodległej

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 145 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Bohater ON Podziękowanie

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Biblioteka szkolna