previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Dziewczyny na politechniki- pod takim hasłem w dniu 19 kwietnia odbył się kolejny dzień otwarty na Politechnice Białostockiej. Na Wydziale Elektrycznym  pojawili się  uczniowie z  naszej szkoły. Nie tylko dziewczyny, ale również chłopcy z klas IIIB, III D i IIIC  zapoznawali się z ofertą kształcenia tej uczelni. Od lat bowiem Politechnika Białystok to główny kierunek  dalszej edukacji naszych absolwentów z klas o profilach ścisłych. Kierunki inżynierskie białostockiej uczelni to możliwość  dobrej pracy oraz realizacji różnorodnych zainteresowań. Uczestników przywitał osobiście pan prof. dr hab. inż. Lech Dzienis, rektor Politechniki Białostockiej.

 Następnie podzieleni na grupy mogliśmy skorzystać z szeregu wykładów i prezentacji: „Kobiety w inżynierii” ,„Działania na rzecz kobiet”, „Daj się przekonać! Studia techniczne są także dla Ciebie.” Platforma dystrybucji gier RiftCat zaprosia do testowania oprogramowania VRidge, dzięki której użytkownicy cardboardów działających w oparciu o ekran smartfona, mogą uruchomić gry dedykowane topowym headsetom. Przestrzeń w holach  to stoiska warsztatowo-kreatywne, przy których trzeba było ruszyć główką i rączką. W okularach oculus rift wybraliśmy  się na wirtualny spacer po Politechnice Białostockiej” – stworzony przez studentów. Obdarowani gadżetami, ulotkami, pełni  wrażeń wróciliśmy do naszej szkoły.

Rekrutacja 2020 - 2021

Szkoła dla Niepodległej

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Bohater ON Podziękowanie

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Biblioteka szkolna