Slider
previous arrow
next arrow
Shadow
Slider
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/zsoip/ftp/lo2020/images/stories/galerie/infotest2018
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/galerie/infotest2018

Dnia 12 kwietnia 2018 r. w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży przy ul. Akademickiej 1 w Instytucie Informatyki i Automatyki odbył się FINAŁ Konkursu Informatycznego INFOTEST 2018r. Uczestnicy  Konkursu  Informatycznego, a wśród nich Juliusz Zagdański z klasy 2b, Szymon Borys z klasy 2b, Kacper Powojski z klasy 2b oraz Karol Michalski z klasy 2b przez 60 min. zmagali się  w  laboratoriach komputerowych rozwiązując w formie elektronicznej zadania. Cała czwórka została finalistami konkursu.

 W konkursie udział brało 465 uczniów. W finale znalazło się 49, a wśród nich Juliusz, Szymon, Kacper i Karol. Jest to duży sukces jak na 2 klasę LO, gdyż zagadnienia poruszane w zadaniach konkursowych mocno wykraczały poza cały cykl trzyletniego kształcenia w liceum, a uczniowie nie uczęszczają na zajęcia z Informatyki na poziomie rozszerzonym. Gratulujemy finalistom. Opiekę sprawował Pan Jacek Gierałtowski.

{gallery}infotest2018{/gallery}

Szkoła dla Niepodległej

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Bohater ON Podziękowanie

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Biblioteka szkolna