Slider
previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

22 marca 2018 roku w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem odbyły się eliminacje powiatowe XLI edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież zapobiega pożarom”. Nasze liceum w grupie szkól ponadgimnazjalnych reprezentowali uczniowie klasy mundurowej II d : Sebastian Skłodowski i Adam Więckowski, których opiekunem był wychowawca klasy p. Maciej Kulbabiński. Po teście pisemnym, chłopcy zajmowali pierwsze i drugie  miejsce w swojej kategorii (tylko trzy pierwsze miejsca przechodziły do części ustnej) awansując do dalszego etapu rozgrywek. Następnie komisja turnieju w składzie : st. bryg. mgr inż. Tomasz Sieńczuk – Przewodniczący, kpt. mgr inż. Piotr Pruszyński, mł. ogn. mgr Malwina Roszkowska oraz mł. bryg. Grzegorz Kulesza przeprowadziła egzamin ustny.  Po dwóch częściach turnieju klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

  • 1. Karolina Mierzwińska - ZSZ w Wysokiem Mazowieckiem - 8 pkt
  • 2. Sebastian Skłodowski – ZSOiP w Wysokiem Mazowieckiem – 5 pkt (19 test)
  • 3. Adam Więckowski - ZSOiP w Wysokiem Mazowieckiem - 5 pkt (17 test)

Uczeń naszego liceum Sebastian Skłodowski awansował z drugiego miejsca do etapu wojewódzkiego XLI edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież zapobiega pożarom” , który odbędzie się 26 kwietnia w Łapach. Na zakończenie turnieju, st. bryg. mgr inż. Tomasz Sieńczuk – Zastępca Komendanta Powiatowego PSP oraz Grzegorz Kulesza - Sekretarz Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP, złożyli gratulacje zwycięzcom i życzyli wszystkim uczestnikom powodzenia w kolejnych etapach i następnych turniejach. Nagrody, w postaci drobnego sprzętu RTV i AGD, zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe oraz Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Wysokiem Mazowieckiem. Poza nagrodami, które odebrali zwycięzcy, wszystkim uczniom wręczono pamiątkowe dyplomy, a opiekunom podziękowania za wysiłek włożony w przygotowanie młodzieży do konkursu.

                                                                                                                                               Maciej Kulbabiński

 

Rekrutacja 2020 - 2021

Szkoła dla Niepodległej

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Bohater ON Podziękowanie

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Biblioteka szkolna