Dnia 23 lutego 2018 roku, w naszej szkole odbył się finał ogólnoszkolnego konkursu pt. „Historia Polski a patriotyzm”.  Po wymagających eliminacjach, które składały się z testu jednokrotnego wyboru, przyszedł czas na decydujące rozgrywki. Do etapu finałowego zakwalifikowało się sześcioro uczniów. Byli to: Jakub Wróblewski kl. IIa, Jakub Żochowski kl. Ic, Michał Perkowski kl. IIa, Sebastian Jabłoński kl. Ib, Julia Kamińska kl. IIc i Marta Targońska kl. Ia. Finaliści zmierzyli się z trzema pytaniami, dotyczącymi historii Polski w kategoriach: polityka; malarstwo; literatura, muzyka i nauka. Uczniów oceniało jury w składzie: wicedyrektor szkoły p. Aldona Dołubizno, p. Wojciech Wyszomirski i p. Tomasz Ostrowski.

Rolę publiczności pełnili uczniowie naszego liceum na czele z Panem Dyrektorem i Radą Pedagogiczną. Po wielkich emocjach związanych z odpowiedziami finalistów, jury ogłosiło wyniki. Pierwsze miejsce przypadło uczniowi klasy Ic - Jakubowi Żochowskiemu, drugie – Jakubowi Wróblewskiemu z klasy IIa, trzecie - Michałowi Perkowskiemu z klasy IIa, czwarte - Julii Kamińskiej z klasy 2c, piąte -  Sebastianowi Jabłońskiemu z klasy 1b, szóste -  Marcie Targońskiej z klasy 1a. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy wielu sukcesów.

 

Rekrutacja 2019 - 2020

Rekrutacja 2019 - 2020

Szkoła dla Niepodległej

Terminarz konsultacji przedmiotowych

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Bohater ON Podziękowanie

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Jagiellończyk Press

Biblioteka szkolna