W dniu 13 grudnia 2017 roku o godzinie 10:00 odbyło się trzecie oraz ostatnie posiedzenie w tym roku II kadencji Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podlaskiego. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy II A Jakub Wróblewski. Podczas obrad został przyjęty Statut. Poruszono sprawy organizacyjne oraz prace nad projektami. Temat projektu naszego ucznia jest Promowanie lokalnych bohaterów historycznych w powiecie wysokomazowieckim. Gośćmi III posiedzenia byli przedstawiciele Młodzieżowych Rad – przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta Suwałki - Aleksandra Ida Mikołajczyk i przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Łomża, Mateusz Zdrodowski.

 Przybyli goście przedstawili plan pracy rad, koncepcje oraz pomysły realizacji. Dodatkowo zapalili iskierkę i chęć do działania pośród obecnych osób. Na koniec posiedzenia radni złożyli sobie życzenia z okazji zbliżających się świąt. Kolejne posiedzenie w styczniu.

 

Link do fanpage’a Sejmiku : https://www.facebook.com/MSWP2014/?hc_ref=ARQDYoV_ycCB09BqW9gdavRwu2LyNxhEkrJfckhP_K7bxlAKMo6yETXudqbIQC-m_sI

 

Szkoła dla Niepodległej

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Bohater ON Podziękowanie

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Biblioteka szkolna