Uczniowie Jagiellończyka mogą już odetchnąć z ulgą. Po 10 miesiącach wytężonej pracy nadszedł czas na zasłużony odpoczynek od sprawdzianów, klasówek i odpytywań. Przed nami wolność, swoboda i  błogie lenistwo. 23 czerwca 2017r. o godz. 9.00   na hali sportowej naszego liceum zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście: mł. insp.  p. A. Mojsa pełniący funkcję zastępcy Komendanta  Powiatowej Komendy Policji oraz przedstawiciele Rady Rodziców p. A. Laskowski i p. M. Majewska. Jak  zwykle nie zapomnieli o nas nauczyciele emerytowani, którzy każdego roku towarzyszą podczas  szkolnych uroczystości. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego,  głos zabrała p. wicedyrektor A. Dołubizno, która życzyła uczniom i nauczycielom udanych wakacji. Następnie dyrektor szkoły p. R. Flanc powitał zebranych, podziękował pani wicedyrektor, pedagogom, pracownikom obsługi i uczniom za kolejny wspólny rok pracy. Życzył również wszystkim dobrego i zasłużonego wypoczynku. W dalszym toku wystąpienia odczytał  list od Wiceministra Spraw Wewnętrznych p. Jarosława Zielińskiego z okazji zakończenia roku szkolnego. Na koniec pan dyrektor, w imieniu naszej społeczności, podziękował p. przewodniczącemu A. Laskowskiemu za aktywną trzyletnią pracę w Radzie Rodziców. Po przemówieniach nadszedł czas na wręczenie świadectw z wyróżnieniem i nagród uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i 100% frekwencję.

 Wielu otrzymało nagrody i dyplomy za uczestnictwo w olimpiadach i konkursach. Wśród wyróżnionych znalazły się dwie pierwszoklasistki. Aleksandra Grodzka z klasy I b - wielokrotna finalistka zmagań na szczeblu wojewódzkim i krajowym, która za swoje osiągnięcia została wytypowana do 4 stypendiów, między innymi Stypendium Prezesa Rady Ministrów i Stypendium Ministra Edukacji Narodowej.  Anna Motybel - uczennica  klasy I c otrzymała stypendium  i 10- dniowe warsztaty na Wydziale chemii Uniwersytetu Warszawskiego ufundowane  przez absolwenta naszego liceum p. profesora nadzwyczajnego Jacka Jemielitego. W tym roku po raz pierwszy  wręczono puchar i dyplom dla „Super Klasy”, tytułem tym została uhonorowana  I b. Gratulujemy kolegom i wychowawcy. Myślimy, że nagroda ta przyznawana przez Samorząd Uczniowski będzie już tradycją w naszej szkole. Po części oficjalnej nadszedł czas na występ artystyczny w wykonaniu uczniów klasy I b pod kierunkiem p. Doroty Grabińskiej. Piękna oprawa muzyczna jak zawsze należała do zespołu Jagiellończyk Band, zaś oryginalną i pomysłową dekorację zaprojektowały i wykonały dziewczęta z I b. Uroczystość zakończyła się spotkaniami licealistów z wychowawcami w klasach. Wszystkim uczniom życzymy wspaniałych wrażeń, bezpiecznego i fascynującego wypoczynku. Gdy już wypoczniecie, pamiętajcie -  1 września Jagiellończyk na was czeka.

 

Szkoła dla Niepodległej

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Bohater ON Podziękowanie

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Biblioteka szkolna