W dniu 6 listopada 2015r.  odbyło się oficjalne wręczenie nagród w konkursie plastycznym VII Spotkań Ekologicznych ,,Z Ziemią krążymy” pt. ,,Podglądamy życie ptaków”. Wszyscy wyróżnieni uczniowie z różnych szkół, zgromadzili się w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. Dwie osoby z naszej szkoły po raz kolejny ,,dostały się na szczyt”. Zaproszony na uroczystość dyrektor szkoły p. Ryszard Łukasz Flanc z dumą obserwował jak nagrodę główną otrzymała uczennica Jagiellończyka - Oliwia Kozłowska z klasy IIb.

 Dyplom wyróżnienia uzyskała równie utalentowana Ewa Milewska –uczennica tej samej klasy. Nad stroną artystyczną czuwała opiekunka dziewcząt- p. Iwona Kaczyńska.  Uczennice naszego liceum wykazały się wielkim talentem plastycznym oraz wspaniałą techniką wykonania. Oliwia i Ewa obejrzały wystawę nadesłanych prac, by móc porównać różnorodność artystycznego ujęcia tematyki ornitologicznej.

Szkoła dla Niepodległej

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 160 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Bohater ON Podziękowanie

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Biblioteka szkolna