Poniżej przedstawione są wyniki testu diagnostycznego, który uczniowie klas pierwszych pisali w dn. 26 08 2014r. Na zajęcia wyrównawcze w dniach 27,28, 29 08 2014r. w godzinach 9oo-1300 zgłoszą się obowiązkowo osoby, które uzyskały poniżej 7 punktów (max 20p.). Zajęcia odbędą się w sali 41 na drugim piętrze, proszę przynieść zeszyt i długopis.

K Grabowski

 

Klasa  I  A  

Lp.

KOD

PUNKTY

 

1.

A1

5

zajęcia wyrównawcze

2.

A2

1

zajęcia wyrównawcze

3.

A3

nb

 

4.

A4

4

zajęcia wyrównawcze

5.

A5

1

zajęcia wyrównawcze

6.

A6

15

 

7.

A7

6

zajęcia wyrównawcze

8.

A8

1

zajęcia wyrównawcze

9.

A9

17

 

10.

A10

10

 

11.

A11

5

zajęcia wyrównawcze

12.

A12

7

 

13.

A13

nb

 

14.

A14

17

 

15.

A15

4

zajęcia wyrównawcze

16.

A16

2

zajęcia wyrównawcze

17.

A17

8

 

18.

A18

2

zajęcia wyrównawcze

19.

A19

7

 

20.

A20

8

 

21.

A21

5

zajęcia wyrównawcze

 

Klasa I  B  

Lp.

KOD

PUNKTY

 

1.

B1

15

 

2.

B2

7

 

3.

B3

18

 

4.

B4

19

 

5.

B5

14

 

6.

B6

12

 

7.

B7

16

 

8.

B8

7

 

9.

B9

6

zajęcia wyrównawcze

10.

B10

15

 

11.

B11

13

 

12.

B12

17

 

13.

B13

20

 

14.

B14

19

 

15.

B15

20

 

16.

B16

18

 

17.

B17

17

 

  18.

B18

20

 

19.

B19

9

 

20.

B20

20

 

21.

B21

14

 

22.

B22

19

 

23.

B23

8

 

24.

B24

15

 

25.

B25

15

 

26.

B26

20

 

27.

B27

12

 

28.

B28

18

 

29

B29

15

 

30

B30

17

 

31

B31

19

 

32

B32

6

zajęcia wyrównawcze

 

Klasa I  C

Lp.

KOD

PUNKTY

 

1.

C1

18

 

2.

C2

20

 

3.

C3

11

 

4.

C4

20

 

5.

C5

20

 

6.

C6

18

 

7.

C7

18

 

8.

C8

18

 

9.

C9

7

 

10.

C10

nb

 

11.

C11

17

 

12.

C12

17

 

13.

C13

6

zajęcia wyrównawcze

14.

C14

3

zajęcia wyrównawcze

15.

C15

15

 

16.

C16

3

zajęcia wyrównawcze

17.

C17

10

 

18.

C18

20

 

    19.

C19

14

 

20.

C20

15

 

21.

C21

15

 

22.

C22

10

 

23.

C23

nb

 

24.

C24

11

 

25.

C25

15

 

26.

C26

5

zajęcia wyrównawcze

27.

C27

14

 

28.

C28

8

 

29

C29

9

 

30

C30

17

 

31

C31

20

 

32

C32

20

 

33

C33

15

 

 

Klasa I  D  

Lp.

KOD

PUNKTY

 

1.

D1

15

 

2.

D2

19

 

3.

D3

9

 

4.

D4

4

zajęcia wyrównawcze

5.

D5

16

 

6.

D6

14

 

7.

D7

16

 

8.

D8

8

 

9.

D9

3

zajęcia wyrównawcze

10.

D10

13

 

11.

D11

14

 

12.

D12

nb

 

13.

D13

6

zajęcia wyrównawcze

14.

D14

17

 

15.

D15

11

 

16.

D16

10

 

17.

D17

17

 

18.

D18

nb

 

19.

D19

4

zajęcia wyrównawcze

20.

D20

6

zajęcia wyrównawcze

21.

D21

12

 

22.

D22

11

 

23.

D23

20

 

 

Klasa I  E  

Lp.

KOD

PUNKTY

 

1.

E1 

3

zajęcia wyrównawcze

2.

E2 

3

zajęcia wyrównawcze

3.

E3 

7

 

4.

E4 

2

zajęcia wyrównawcze

5.

E5 

3

zajęcia wyrównawcze

6.

E6 

nb

 

7.

E7 

6

zajęcia wyrównawcze

8.

E8 

5

zajęcia wyrównawcze

9.

E9 

9

 

10.

E10              

15

 

11.

E11              

nb

 

12.

E12              

0

zajęcia wyrównawcze

13.

E13              

1

zajęcia wyrównawcze

14.

E14              

7

 

15.

E15              

0

zajęcia wyrównawcze

16.

E16              

12

 

17.

E17              

8

 

18.

E18              

1

zajęcia wyrównawcze

19.

E19              

4

zajęcia wyrównawcze

20.

E20              

4

zajęcia wyrównawcze

21.

E21              

14

 

22.

E22              

13

 

23.

E23              

8

 

24.

E24              

5

zajęcia wyrównawcze

25.

E25              

1

zajęcia wyrównawcze

26.

E26              

7

 

27.

E27              

9

 

28.

E28              

nb

 

 

Szkoła dla Niepodległej

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Bohater ON Podziękowanie

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Biblioteka szkolna