- Tenis stołowy dziewcząt i chłopców: drużyna dziewcząt- miejsce17-20, drużyna chłopców- miejsce 23-26 - opiekun Aleksander Pomojnicki,

Skład drużyny dziewcząt:

1.      Kostro Patrycja 3b

2.      Kamińska Sylwia 3e

3.      Krysińska Karolina 3e

Skład drużyny chłopców

1)      Uszyński Bartek 2b

2)      Koliński Paweł 2b

3)      Murawski Dawid 2c

- Szachach dziewcząt: miejsce 9-12, - opiekun Jolanta Skłodowska,

Skład drużyny

1)      Zawistowska Ewelina 3a

2)      Jakubowska Marta 3a

3)      Wojno Wioleta 3d

4)      Niemyjska Edyta 1d

-Eliminacje piłki ręcznej dziewcząt: drużyna zajęła drugie miejsce, uzyskała awans do pierwszej ligi (12 miejsce w województwie) – opiekun Tomasz Buczyński,

Skład drużyny:

1)      Mystkowska Agnieszka 1b

2)      Święcka Beata 1b

3)      Wnorowska Kamila 1a

4)      Łapińska Karolina 1a

5)      Choińska Dorota 1a

6)      Kulesza Ewelina 1c

7)      Olęcka Żaneta 1c

8)      Michalska Kamila 1c

9)      Ciborowska Aneta 1c

10)  Grodzka Martyna 1d

11)  Kulesza Joanna 1d

12)  Pasiuk Anna 1d

13)  Radziszewska Martyna 1d

-Drużynowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Chłopców w Lekkoatletyce: 6 miejsce – opiekun Tomasz Buczyński,

Skład drużyny

1)      Średnicki Kamil 3b

2)      Jabłoński Karol 3b

3)      Rząca Paweł 3b

4)      Molęda Kamil 3b

5)      Kalisz Adrian 3c

6)      Jaworowski Hubert 3c

7)      Święcki Krystian 3f

8)      Kadłubowski Krystian 3g

9)      Żabiński Łukasz 3g

10)  Wyszyński Mateusz 2b

11)  Balwicki Sebastian 2a

12)  Woroszył Sebastian 2a

13)  Brzozowski Marcin 2a

14)  Dąbrowski Bartłomiej 2d

15)  Kietliński Marek 2d

16)  Krystosiak Bartosz 2e

17)  Turkowski Rafał 1b1

18)  Czartoszewski Szymon 2c

-Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej Chłopców – miejsce 8, opiekun Wojciech Ogrodnik,

 

Skład drużyny:

1)      Kalisz Adrian 3c

2)      Kalinowski Seweryn 3b

3)      Pruszyński Adam 3b

4)      Demiańczuk Jakub 3e

5)      Żabiński Łukasz 3g

6)      Wyszyński Mateusz 2b

7)      Kochaniec Maciej 2b

8)      Wojtkowski Dominik 2b

9)      Buczyński Patryk 2b

10)  Krystosiak Bartosz 2e

11)  Ogrodnik Karol 2e

12)  Prószyński Bernard 1a

13)  Koc Adam 1d

- Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt- miejsce 18, opiekun Wojciech Ogrodnik,

Skład drużyny:

1)      Kulesza Magdalena 3a

2)      Stankiewicz Agnieszka 3a

3)      Piwko Karolina 3a

4)      Gierałtowska Paulina 3a

5)      Zaremba Maria 3a

6)      Reczko Anita 3e

7)      Kamińska Sylwia 3e

8)      Zaręba Katarzyna 3e

9)      Godlewska Natalia 3c

10)  Sadowska Wioleta 3d

11)  Drągowska Marta 2e

12)  Wojtczuk Katarzyna 1b

13)  Kulesza Ewelina 1c

14)  Grodzka Martyna 1d

-Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Futsalu Chłopców- miejsce 12 opiekun Maciej Kulbabiński,

 

Skład drużyny:

1)      Dmochowski Szymon 1a

2)      Czajkowski Emil 1b

3)      Biały Emil 1e

4)      Kućmierowski Adam 1d

5)      Kietliński Marek 2d

6)      Jankowski Bernard 2d

7)      Brzozowski Marcin 2a

8)      Dębek Michał 2a

9)      Jabłoński Marek 2b

10)  Michalski Grzegorz 3e

11)  Leśniewski Adrian 3d

12)  Kruszewski Damian 3f

13)  Jabłoński Karol 3b

14)  Orłowski Filip 3f

15)  Szymborski Arkadiusz 3d

16)  Hajduczyk Paweł 3e

17)  Broniszewski Michał 3e

18)  Tylicki Sebastian 3g

-Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Piłce Ręcznej Chłopców- miejsce 8, opiekun Tomasz Buczyński

Skład drużyny:

1)      Średnicki Kamil 3b

2)      Rząca Paweł 3b

3)      Jabłoński Karol 3b

4)      Jaworowski Hubert 3c

5)      Szymborski Arkadiusz 3d

6)      Rzochowski Adrian 3e

7)      Walendziewski Paweł 3e

8)      Kruszewski Damian 3f

9)      Orłowski Filip 3f

10)  Święcki Michał 2b

11)  Kruszewski Rafał 2c

12)  Markowski Bartosz 2c

13)  Kulesza Tomasz 2d

14)  Wyczołek Jakub 2e

15)  Turkowski Rafał 1b1

 

- Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Piłce Koszykowej Chłopców – miejsce 18, opiekun Tomasz Buczyński,

Skład drużyny:

1)      Wyszyński Jakub 3b

2)      Molenda Kamil 3b

3)      Żabiński Łukasz 3g

4)      Kadłubowski Krystian 3g

5)      Panasiuk Dawid 2d

6)      Modzelewski Kamil 2d

7)      Ostrowski Maciej 1b

8)      Wyszyński Seweryn 1b1

9)      Turkowski Rafał 1b1

- Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Lekkoatletyce- opiekun Tomasz Buczyński

1)      Molenda Kamil 3b- 3 miejsce w skoku wzwyż

2)      Czrtoszewski Szymon 1b1- 1 miejsce w biegu na 2000 metrów z przeszkodami

- Sprawni jak żołnierze – opiekun Tomasz Buczyński,

Skład drużyny dziewcząt:

1)      Niewińska Marta 1b1

2)      Łopieńska Karolina 1b1

3)      Wójciak Magdalena 1b1

Skład drużyny chłopców:

1)      Kalinowski Seweryn 3b

2)      Molenda Kamil 3b

3)      Nosek Hubert 3b

-Turniej Piłki Siatkowej Chłopców: Memoriał Eugeniusza Pietrasika organizowany przez TKKF w Łomży, miejsce 3,

Skład drużyny:

1.      Kalisz Adrian 3c

2.      Kalinowski Seweryn 3b

3.      Pruszyński Adam 3b

4.      Demiańczuk Jakub 3e

5.      Żabiński Łukasz 3g

6.      Wyszyński Mateusz 2b

7.      Kochaniec Maciej 2b

8.      Wojtkowski Dominik 2b

9.      Buczyński Patryk 2b

10.  Krystosiak Bartosz 2e

11.  Ogrodnik Karol 2e

12.  Prószyński Bernard 1a

13.  Koc Adam 1d

Zawody na szczeblu powiatu.

- Dwa Turnieje Szkół Ponadgimnazjalnych i Gimnazjalnych o Puchar Starosty Wysokomazowieckiego w Piłce Ręcznej Chłopców (miejsce 2- jesień 2013, miejsce 1- wiosna 2014) – opiekun Tomasz Buczyński

Skład drużyny:

1.      Średnicki Kamil 3b

2.      Rząca Paweł 3b

3.      Jabłoński Karol 3b

4.      Jaworowski Hubert 3c

5.      Szymborski Arkadiusz 3d

6.      Rzochowski Adrian 3e

7.      Walendziewski Paweł 3e

8.      Kruszewski Damian 3f

9.      Orłowski Filip 3f

10.  Święcki Michał 2b

11.  Kruszewski Rafał 2c

12.  Markowski Bartosz 2c

13.  Kulesza Tomasz 2d

14.  Wyczołek Jakub 2e

15.  Turkowski Rafał 1b1

-Turniej  Szkół Ponadgimnazjalnych i Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Wysokiem Mazowieckiem w Piłce Siatkowej Chłopców (miejsce 1) – opiekun Wojciech Ogrodnik

Skład drużyny:

1)      Kalisz Adrian 3c

2)      Kalinowski Seweryn 3b

3)      Pruszyński Adam 3b

4)      Demiańczuk Jakub 3e

5)      Żabiński Łukasz 3g

6)      Wyszyński Mateusz 2b

7)      Kochaniec Maciej 2b

8)      Wojtkowski Dominik 2b

9)      Buczyński Patryk 2b

10)  Krystosiak Bartosz 2e

11)  Ogrodnik Karol 2e

12)  Prószyński Bernard 1a

13)  Koc Adam 1d

-Turniej Futsalu o Puchar Dyrektora ZSOiP (1 miejsce) – opiekun - Maciej Kulbabiński,

Skład drużyny:

1)      Dmochowski Szymon 1a

2)      Czajkowski Emil 1b

3)      Biały Emil 1e

4)      Kućmierowski Adam 1d

5)      Kietliński Marek 2d

6)      Jankowski Bernard 2d

7)      Brzozowski Marcin 2a

8)      Dębek Michał 2a

9)      Jabłoński Marek 2b

10)  Michalski Grzegorz 3e

11)  Leśniewski Adrian 3d

12)  Kruszewski Damian 3f

13)  Jabłoński Karol 3b

14)  Orłowski Filip 3f

15)  Szymborski Arkadiusz 3d

16)  Hajduczyk Paweł 3e

17)  Broniszewski Michał 3e

18)  Tylicki Sebastian 3g

-Turniej Piłki Koszykowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych (miejsce 1) – opiekun Tomasz Buczyński,

Skład drużyny:

1)      Wyszyński Jakub 3b

2)      Molenda Kamil 3b

3)      Żabiński Łukasz 3g

4)      Kadłubowski Krystian 3g

5)      Panasiuk Dawid 2d

6)      Modzelewski Kamil 2d

7)      Ostrowski Maciej 1b

8)      Wyszyński Seweryn 1b1

9)      Turkowski Rafał 1b1

- Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Starosty Wysokomazowieckiego (miejsce 1), opiekun Wojciech Ogrodnik

- Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora ZSOiP (miejsce 1), opiekun Wojciech Ogrodnik

Skład drużyny:

1.      Wyszyński Mateusz 2b

2.      Kochaniec Maciej 2b

3.      Wojtkowski Dominik 2b

4.      Krystosiak Bartosz 2e

5.      Ogrodnik Karol 2e

6.      Prószyński Bernard 1a

7.      Koc Adam 1d

8.      Jabłoński Adam 1c

9.      Kalisz Damian 1c

- Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Starosty Wysokomazowieckiego (miejsce 5), opiekun Wojciech Ogrodnik,

Skład drużyny:

1)      Drągowska Marta 2e

2)      Wojtczuk Katarzyna 1b

3)      Kulesza Ewelina 1c

4)      Grodzka Martyna 1d

5)      Ogrodnik Natalia 1c

6)      Łaszczuk Ewelina 1c

7)      Krakówko Katarzyna 1c

8)      Święcka Beata 1b

9)      Maciejczuk Katarzyna 2d

                                                                   Wojciech Ogrodnik