W dniu 28 marca odbędzie się  III Wojewódzki Turniej Matematyczny  SIGMA  im. Edmunda Pawłowskiego.           

W związku z tym 14 marca przeprowadzono szkolne eliminacje, które wyłoniły reprezentację naszej szkoły na ten turniej (po trzy pierwsze osoby w każdej z grup wiekowych). Wyniki tych eliminacji przedstawiają się następująco:

 

 

KLASY TRZECIE

   

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Liczba pt.

1

Mioduszewska Karolina

IIIb

30

2

Sawicka Martyna

IIIb

30

3

Mioduszewska Kinga

IIId

27

4

Bauer Sylwia

IIIb

26

5

Gosk Emilia

IIIb

25

6

Truskolaski Maciej

IIIb

25

7

Kwapisz Błażej

IIIb

24

8

Kotomska Marta

IIIb

24

9

Wójciak Jacek

IIIb

24

10

Nosek Hubert

IIIb

24

11

Skłodowski Karol

IIIc

24

12

Kulesza Magdalena

IIIa

23

13

Molenda Kamil

IIIb

22

14

Zaremba Joanna

IIIc

22

15

Niemyjski Kamil

IIId

22

16

Ponichtera Monika

IIIb

20

17

Średnicki Kamil

IIIb

20

18

Jastrzębski Piotr

IIIb

20

19

Wesołowska Monika

IIIb

20

20

Wyszyński Jakub

IIIb

19

21

Kalinowski Tomasz

IIIb

19

22

Rząca Paweł

IIIb

18

23

Włostowska Magdalena

IIIa

17

 

 

 

KLASY DRUGIE

   

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Liczba pt.

1

Pilichowski Michał

IIb

28

2

Kaczyński Daniel

IIb

28

3

Wojno Paulina

IId

26

4

Olszewski Łukasz

IId

24

5

Mleczko Izabela

IIb

23

6

Niemyjski Piotr

IIe

23

7

Żurowski Paweł

IIb

22

8

Gąsowski Arkadiusz

IIb

22

9

Gronostajska Dominika

IIb

22

10

Roszkowski Mateusz

IIb

21

11

Wróblewski Tomasz

IIb

20

12

Maciejczuk Katarzyna

IId

20

13

Łapińska Monika

IIa

19

14

Krakówko Magdalena

IIb

19

15

Śliwowski Piotr

IIb

18

16

Cybulska Klaudia

IIb

18

17

Łętowski Kamil

IId

18

18

Koliński Kamil

IIb

17

19

Łopieńska Paulina

IIb

nb

20

Wyszyński Mateusz

IIb

nb

 

 

 

KLASY PIERWSZE

   

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Liczba pt.

1

Zaremba Anna

Id

30

2

Dąbrowska Karolina

Ib

25

3

Maleszko Kamil

Ib

24

4

Stypułkowska Magdalena

Id

23

5

Szepietowska Aleksandra

Id

23

6

Matwiejszyn Natalia

Ib

22

7

Szeląg Wiktor

Ib

22

8

Bańkowski Adrian

Ib

21

9

Gacki Patryk

Ib

21

10

Świecka Karolina

Id

21

11

Tworkowski Adrian

Ib1

20

12

Łapiński Damian

Ib1

20

13

Kulesza Andrzej

Id

20

14

Pawluk Artur

Ib

19

15

Krakówko Katarzyna

Ic

19

16

Mystkowska Agnieszka

Ib

18

17

Godlewski Adrian

Ia

17

18

Skłodowska Aneta

Ib1

17

19

Gołaszewski Andrzej

Id

17

20

Bagińska Anita

Ia

16

21

Brulińska Sylwia

Ia

15

22

Wojtczuk Katarzyna

Ib

nb.