Dzień Otwarty 2023 – fotorelacja

18 kwietnia 2023 roku drzwi naszej szkoły zostały otwarte dla tegorocznych ósmoklasistów, a mamy nadzieję, że i również przyszłych naszych uczniów. Młode pokolenie poznało specyfikę pracy szkoły i poszczególnych profili. W roku szkolnym 2023/2024 oferujemy kształcenie w klasach o poszczególnych profilach: humanistyczno – prawniczej, matematyczno – fizycznej, biologiczno-chemicznej, matematyczno – geograficznej, językowej, policyjnej.

Samorząd Uczniowski zaprezentował obszary swojej działalności, a uczestnicy tegorocznych, zagranicznych wyjazdów Erasmus+ zachęcali do brania udziału w międzynarodowych projektach. Prezentacje wokalno-taneczne rozgrzały parkiet do czerwoności. Na koniec ósmoklasiści zapoznali się z naszą ofertą na tematycznych profilowych stoiskach, policyjnym torze przeszkód, strzelnicy. Nie zabrakło również tradycyjnego spaceru po szkole.

Mamy nadzieję, że podobało się Wam, Drodzy Uczniowie, i … widzimy się we wrześniu 🙂

Dzień Otwarty 2023 w Jagiellończyku przechodzi do historii!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Możliwość komentowania została wyłączona.