Zimowy odpoczynek szkolnych graczy

Przez ostatnie dwa tygodnie uczniowie Jagiellończyka odpoczywali od natłoku codziennych szkolnych obowiązków. Podczas przerwy zimowej mieli okazję udać się w wiele ciekawych miejsc, niektórzy zaś spędzali mroźne dni w domu. Aby urozmaicić czas wolny, Samorząd Uczniowski zorganizował międzyklasowe turnieje e-sportowe. W pierwszym tygodniu ferii uczniowie rywalizowali ze sobą w grze Counter-Strike, która klasyfikuje się do strzelanek pierwszoosobowych. Do rozgrywki przystąpiło 6 drużyn. Pozostali uczniowie mogli kibicować swoim faworytom, oglądając transmisje, które odbywały się na platformie Twitch. Emocji dostarczali również komentatorzy — Piotr Szlendak oraz Marcin Tomaszewski, którzy również brali udział w turnieju. Po wielu ciężkich starciach, zwycięstwo wywalczyła sobie klasa 3A.🏆Gratulujemy!

To nie koniec zmagań naszych szkolnych graczy. Następny turniej odbył się w drugim tygodniu ferii. Uczniowie tym razem musieli spróbować swoich sił w, bardzo popularnej wśród uczniowskiej społeczności, grze League of Legends. W turnieju wzięło udział 8 klas. Zarówno gra uczniów, jak i komentarz znów nie zawiodły i pozostały na wysokim poziomie. Warto wspomnieć o wywiadach, które odbywały się po przebytych starciach. Osoby z drużyn wygranych, jak i przegranych miały okazję wypowiedzieć się na temat emocji, jakie doznały podczas turnieju. Po każdym meczu został wybrany gracz, który najlepiej poradził sobie z atakiem ze strony przeciwników. Ostatecznie tytuł zwycięzcy udało się osiągnąć klasie 3B.🏆 Również gratulujemy wygranej!

Zorganizowane turnieje umiliły czas wolny nie tylko osobom, które brały w nich udział, ale również uczniom, którzy mieli okazję oglądać transmisje na żywo. Zachęcamy do udziału w następnych zmaganiach!🎮🎮

(Wszystkie relacje podlinkowane były na szkolnym Instagramie, na który Was serdecznie zapraszamy

https://instagram.com/jagiellonczyk_su?igshid=YmMyMTA2M2Y=)

Możliwość komentowania została wyłączona.