Apel bożonarodzeniowy

W czwartek, 22 grudnia 2022 roku, w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem odbył się bożonarodzeniowy apel. Uroczystość rozpoczęto od wystąpienia Pani Dyrektor, Aldony Dołubizno, która powitała przybyłych gości: przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem, proboszcza parafii p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła – ks. Edwarda Łapińskiego, Radę Rodziców, przybyłych nauczycieli emerytowanych naszego liceum, Radę Pedagogiczną, pracowników administracji i obsługi oraz uczniów naszej szkoły. W wystąpieniu Pani Dyrektor nie zabrakło życzeń z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Głos zabrał również proboszcz, ks. Edward Łapiński oraz Anna Zaremba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji.

Podczas apelu bożonarodzeniowego rozstrzygnięto konkurs na najlepiej udekorowaną salę. Pierwsze miejsce zajęła klasa II a, która wygrała tegoroczną edycję konkursu przygotowując salę 42. II miejsce przyznano uczniom klasy IIId za świąteczną dekorację sali 44. Natomiast zasłużone III miejsce przyznano klasie IIIa za przepiękne dekoracje w sali nr 19. W obecności pani Wicedyrektor Doroty Grabińskiej Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Piotr Bagiński, nagrodził gospodarzy klas, a także złożył życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Po części oficjalnej uczestnicy mogli wysłuchać koncertu kolęd przygotowanego przez szkolny chór pod opieką pani Anety Drewnowskiej. Chórzyści zaproponowali nawet wspólne śpiewanie kolęd, które cieszyło się dużym zainteresowaniem. Z uśmiechami na twarzy, wśród głośnych oklasków, wszyscy wspólnie śpiewali na cześć narodzenia Jezusa Chrystusa.

Poniżej przedstawiamy fotorelację ze szkolnej uroczystości:

Możliwość komentowania została wyłączona.