Stypendia Starosty Wysokomazowieckiego

1 września 2022 roku o godz. 15:00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Starosty Wysokomazowieckiego za rok szkolny 2021/2022. Za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe oraz artystyczne stypendium otrzymało 126 uczniów, z naszej szkoły aż trzydzieścioro dziewięcioro uczniów. W tym ważnym dniu stypendystom towarzyszyli rodzice, nauczyciele, dyrektorzy szkół, a także honorowi goście, w tym Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Adam Andruszkiewicz oraz członkowie Komisji Oświaty, Spraw Społecznych, Kultury i Sportu. Stypendia wręczali Starosta Wysokomazowiecki, Bogdan Zieliński oraz Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Adam Andruszkiewicz.

Poniżej przedstawiamy listę uczniów naszego liceum uhonorowanych nagrodą:

1/ Zuzanna Gabriela Orłowska

2/ Juliusz Knieć

3/ Mateusz Ługowski

4/ Rafał Sokołowski

5/ Aleksandra Zawistowska

6/ Marta Maria Biała

7/ Aleksandra Cieślukiewicz

8/ Patrycja Tworkowska

9/ Weronika Sienicka

10/ Piotr Michalski

11/ Amelia Dołęgowska

12/ Aleksandra Zabłocka

13/ Lidia Murawska

14/ Kamila Zabłocka

15/ Feliks Popławski

16/ Łukasz Leoniak

17/ Iga Kućmierowska

18/ Aleksandra Dąbrowska

19/ Magdalena Kulesza

20/ Wiktoria Płońska

21/ Marcin Tomaszewski

22/ Nikola Giers

23/ Michał Tyborowski

24/ Anna Milewska

25/ Karolina Dworakowska

26/ Patryk Grodzki

27/ Paweł Motybel

28/ Dominika Grochowska

29/ Grzegorz Kordulski

30/ Asteria Żochowska

31/ Wioletta Moczydłowska

32/ Sylwia Moczydłowska

33/ Adrian Kulesza

34/ Roksana Szkiłądź

35/ Michał Zieliński

36/ Oliwia Godlewska

37/ Wiktoria Mężyńska

38/ Aleksandra Janczewska

39/ Luiza Maria Lubowicka

Stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

Możliwość komentowania została wyłączona.