Wyróżnienia artystyczne

Maj to niewątpliwie miesiąc egzaminów maturalnych. Od 4 maja trwają matury z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych. Absolwenci, którzy napisali już matury, mogą cieszyć się najdłuższymi wakacji w życiu, bowiem do rozpoczęcia kształcenia w szkołach wyższych pozostaje ponad cztery miesiące. Natomiast uczniowie naszej szkoły, w oczekiwaniu na upragnione wakacje, nadal ciężko pracują, a efekty ich zaangażowania są widoczne w wyróżnieniach i nagrodach.

Gabriela Kaczyńska, uczennica klasy IIIa otrzymała nagrodę w V Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Rzeka – dziedzictwo natury, kultury i tradycji”. Na konkurs wpłynęło prawie 400 prac utalentowanej młodzieży z całej Polski. Organizatorem konkursu była Dyrektor Domu Kultury w Łapach. Jury, w kategorii wiekowej 16-19 lat, wyróżniło przepiękną pracę Gabrysi, którą można obejrzeć w Galerii Pod Zegarem Domu Kultury w Łapach.

W białostockim Konkursie Piosenki Poetyckiej „Wiosenny powiew” Sylwia i Wioletta Moczydłowskie, uczennice klasy IIIa, uplasowały się bardzo wysoko, rywalizując z wokalistami z całego województwa. Wiola wyśpiewała nagrodę wspaniałą interpretacją piosenki Agnieszki Osieckiej „To wszystko z nudów”, a Sylwia zaprezentowała „Kto tak ładnie kradnie”, za co jury konkursowe nagrodziło ją wyróżnieniem.

Dziewczętom serdecznie gratulujemy talentu i wyróżnień!

Możliwość komentowania została wyłączona.