Zakończenie rok szkolnego klas III

Przyszłość należy do tych, 

Którzy wierzą w piękno swoich marzeń…

Eleanor Roosevelt

Pożegnania nigdy nie są łatwe, a zwłaszcza z ludźmi, którzy tak wiele pozostawiają w naszym życiu. Takiego trudnego pożegnania doświadczyliśmy z trzecioklasistami, którzy odbierając dzisiaj świadectwa ukończenia szkoły, stali się już absolwentami naszego liceum. Przez ostatnie trzy lata nasi uczniowie bardzo dużo wnieśli do społeczności szkolnej. W murach Jagiellończyka zapisały się wspomnienia nie tylko związane z nauką, reprezentowaniem szkoły w różnych konkursach, a wreszcie z uzyskaniem dyplomów, ale także z towarzyskimi spotkaniami, apelami, dyskotekami czy wycieczkami. 

29 kwietnia 2022 na hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III. Na uroczystości obecni byli pani Dyrektor Aldona Dołubizno, pani Wicedyrektor Dorota Grabińska, Starosta Wysokomazowiecki, pan Bogdan Zieliński, Rada Pedagogiczna ZSOiP, przedstawiciele Rady Rodziców, trzecioklasiści wraz z wychowawcami: III a z panią Bożeną Jankowską, IIIb z panem Wojciechem Ogrodnikiem, IIIc z panią Agnieszką Mystkowską, trzecioklasiści po szkole podstawowej, delegacje klas I i II, rodzice absolwentów oraz zaproszeni goście.

Najlepsi z tegorocznych absolwentów otrzymali świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem, odebrali dyplomy i puchary za zaangażowanie w naukę i osiągnięcia sportowe. Gratulujemy serdecznie!

Drodzy Absolwenci! 

Z łezką w oku żegnamy Was życząc wysokich wyników maturalnych, spełniania marzeń, realizacji planów zawodowych, dostania się na wymarzone uczelnie, a przede wszystkim pomyślności w dorosłym życiu. Niech wiedza, zdobyta w murach naszej szkoły, pozwoli Wam rozwijać skrzydła, bo „przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń”.

Fotorelacja dostępna na stronie:  https://ewysmaz.pl/zdjecie/3159446

Możliwość komentowania została wyłączona.