Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

9 kwietnia bieżącego roku troje uczniów naszej szkoły: Roksana Szkiłądź, Michał Zieliński oraz Honorata Niemyjska, pod opieką pani Grażyny Ogrodnik, wzięli udział w 37. edycji Olimpiady Wiedzy Ekologicznej przeprowadzonej w Urzędzie Marszałkowskim w Białegostoku. Olimpiada na szczeblu wojewódzkim rozpoczęła się od napisania testu, następnie wybrano najlepszą dwunastkę, która wzięła udział w części ustnej. Po licznych zmaganiach wśród wyróżnionych uczestników Olimpiady znalazła się uczennica klasy IIIc4 – Roksana Szkiłądź, która ostatecznie zajęła 8. miejsce. Olimpiada była przeprowadzona w bardzo ciekawy sposób, poszerzona o wykład oraz dość pokaźny wachlarz upominków dla każdego z uczestników.

Liczymy na dalsze sukcesy naszych uczniów oraz gratulujemy wzięcia udziału w tak wyjątkowym wydarzeniu.

Honorata Niemyjska

Możliwość komentowania została wyłączona.