Finaliści Olimpiady Wiedzy o Rodzinie

7 kwietnia 2022 roku odbył się ostatni (III) etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie. W finale, w którym mierzyły się najlepsze zespoły z każdego województwa, Podlasie reprezentowali uczniowie naszej szkoły – Adrian Kruczkowski i Jakub Mioduszewski (IIIA). 

Chłopcy już 6 kwietnia, pod opieką pani Agnieszki Roszkowskiej-Boguckiej, udali się do Olsztyna na finał konkursu. Noc spędzili w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym „Relaks”, a wcześniej mieli przyjemność uczestniczyć w planetarnym seansie opowiadającym o Mikołaju Koperniku. 

Finał rozpoczął się 7 kwietnia około godziny 8.00 w budynku Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Pierwsza część finałowego etapu polegała na wypełnieniu testu składającego się z 30 pytań. Niestety chłopcom zabrakło zaledwie kilku punktów, aby przejść do drugiej części. Olimpiadę uczniowie naszej szkoły zakończyli z tytułem finalisty, zostali także nagrodzeni dyplomami oraz symbolicznymi indeksami, ułatwiającymi rekrutację na wybrany kierunek na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Podziękowanie otrzymała również pani Agnieszka Roszkowska-Bogucka.  

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w przyszłym roku.

Możliwość komentowania została wyłączona.