Jak przygoda – to tylko w Warszawie z klasą I b

22 października 2021 roku klasa I b wraz z wychowawcą, panem Cezarym Tkaczem i opiekunami panem Tomaszem Ostrowskim i panem Krzysztofem Grabowskim pojechaliśmy na jednodniową wycieczkę do Warszawy.

O godzinie 7.20 na parkingu przed szkołą czekał na nas wygodny autokar. Mimo tak wczesnej pory wszystkim dopisywał humor. Pan przewodnik przedstawił nam program wycieczki, który zapowiadał się bardzo interesująca. Zwiedziliśmy Pałac w Wilanowie. Uczestniczyliśmy w lekcji muzealnej, której temat brzmiał “Wnętrza pałacu i ich symbolika”. Następnie pojechaliśmy do Galerii Sadyba Best Mall, gdzie mieliśmy godzinę wolnego czasu, po czym udaliśmy się na wspaniały film akcji “Nie czas umierać” z serii James Bond. Kolejnym punktem programu było zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Życia w PRL. W jednej chwili przenieśliśmy się w czasie i mogliśmy zobaczyć, jak wyglądało codzienne życie w czasach komunizmu.

Po zrealizowaniu całego programu wycieczki udaliśmy się w drogę powrotną. Czas podróży spędziliśmy wesoło na rozmowach i wspólnym śpiewie. Pełni wrażeń i miłych wspomnień wróciliśmy do domów.

Bardzo dziękujemy naszemu wychowawcy za wspaniałą organizację wycieczki, a panu Tomaszowi Ostrowskiemu i panu Krzysztofowi Grabowskiemu za troskliwą opiekę nad nami.

Czekamy na kolejny, równie udany wyjazd.

Uczniowie klasy I b

Możliwość komentowania została wyłączona.