Apel z okazji DEN w Jagiellończyku!

Uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbył się 13 października 2021 roku o godz. 13:30 na hali sportowej. Wśród Pań Dyrektor, wychowawców, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi gościliśmy Starostę Powiatu Wysokomazowieckiego, pana Bogdana Zielińskiego, ks. kan. Edwarda Łapińskiego, proboszcza parafii Św. Apostołów Piotra i Pawła w Wysokiem Mazowieckiem oraz Radę Rodziców Liceum Ogólnokształcącego w Wysokiem Mazowieckiem. Na uroczystości wystąpiły delegacje klas, ze względu na trwającą nadal epidemię koronawirusa. 

Pani Wicedyrektor Dorota Grabińska rozpoczęła uroczystość witając zaproszonych gości. Przemówienie wygłosili pani Dyrektor Aldona Dołubizno, pan Starosta Bogdan Zieliński, ks. Edward Łapiński oraz Przedstawiciel Rady Rodziców, pan Marcin Wojtkowski. Część oficjalna odbyła się w niesamowicie życzliwej atmosferze, wśród życzeń, podziękowań, kwiatów i nagród. Pan Starosta Bogdan Zieliński nagrodził pracowników Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Jagiellończyka za pracę i zaangażowanie na rzecz szkoły. Nagrodę Starosty Wysokomazowieckiego otrzymali pani Dyrektor Aldona Dołubizno, pani Wicedyrektor Dorota Grabińska oraz pan Wojciech Wyszomirski. Następnie odbyło się wręczenie Nagród Dyrektora Szkoły nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. W imieniu nagrodzonych podziękowanie wygłosiła pani Magdalena Lewocz – Muszyńska. Doceniona została również młodzież współpracującą w Samorządzie Uczniowskim w roku 2020/2021.

W imieniu społeczności szkolnej ks. Edward Łapiński otrzymał życzenia i skromny podarunek z okazji imienin. Rodzice uczniów naszej szkoły nie zapomnieli o wspaniałej Radzie Pedagogicznej i pracownikach Jagiellończyka. Pan Marcin Wojtkowski, w imieniu Rady Rodziców złożył życzenia, a uczniowie podarowali każdemu nauczycielowi słodki upominek. Pan Stanisław Grabowski odczytał życzenia od Stowarzyszenia Absolwentów LO.

Po części oficjalnej odbył się koncert życzeń w wykonaniu zdolnych licealistów. Część artystyczną uczniowie przygotowali pod opieką pani Elżbiety Włodkowskiej, której składamy serdeczne podziękowanie.

To był wspaniały dzień! Prawdziwe święto nauki i szkoły. 

Dyrektorom, wychowawcom, nauczycielom i pracownikom szkoły składamy najlepsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. 

Gratulujemy nagrodzonym! 

Serdecznie dziękujemy panu Staroście Bogdanowi Zielińskiemu oraz Zarządowi Rady Powiatu Wysokomazowieckiego za uhonorowanie najbardziej zaangażowanych na rzecz edukacji i naszego liceum, a Pani Dyrektor Dołubizno dziękujemy za Nagrody Dyrektora Szkoły. 

Możliwość komentowania została wyłączona.