Ślubowanie klas I

Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga;

                                                                                   Łam, czego rozum nie złamie!

                                                                                   „Oda do młodości” Adama Mickiewicza

We wtorek, 21 września 2021 roku o godz. 17:00 na hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się ślubowanie klas 1.  Pani Dyrektor Aldona Dołubizno rozpoczęła część oficjalną witając uczniów, wychowawców klas 1: pana Tomasza Ostrowskiego, pana Cezarego Tkacza, panią Magdalenę Lewocz – Muszyńską oraz panią Małgorzatę Marciniak – Gierałtowską, oraz rodziców naszej cudownej młodzieży, których nie mogło zabraknąć w tak ważnym dniu. Po wystąpieniu Pani Dyrektor zebrani goście wysłuchali wykładów z BHP i pomocy psychologicznej. 

Następnie wystąpiły delegacje klas 1 i przyjęły uroczyste ślubowanie w imieniu wszystkich uczniów. Po części oficjalnej rodzice spotkali się z wychowawcami klas w salach lekcyjnych. 

Drodzy Uczniowie! Przed Wami wspaniałe cztery lata nauki w murach naszej szkoły. Życzymy Wam wysokich wyników w nauce, rozwijania zainteresowań artystycznych i sportowych. Poszerzajcie horyzonty! Sięgajcie tam, gdzie wzrok nie sięga! Uczcie się! Rozwijajcie się! Bawcie się, by ten czas miło wspominać! 

Możliwość komentowania została wyłączona.