WARTO SIĘ UCZYĆ!

Siedemnaścioro uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem zostało nagrodzonych stypendium Starosty Wysokomazowieckiego. Po raz kolejny, pan Bogdan Zieliński, w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży docenił najzdolniejszych uczniów szkół prowadzonych przez powiat wysokomazowiecki. Za wysokie osiągnięcia w nauce za I półrocze w roku szkolnym 2020/2021 przyznano pięćdziesiąt osiem nagród, w tym siedemnaście trafiło do uczniów naszej szkoły. Stypendystom oraz ich rodzicom gratulujemy sukcesów i życzymy dalszych, wysokich wyników w nauce. Nauczycielom i Dyrekcji naszej placówki dziękujemy za trud włożony w nauczanie.

 Słowa wdzięczności i wyrazy szacunku składamy w kierunku Starosty, pana Bogdana Zielińskiego, za wsparcie uzdolnionej młodzieży i wyróżnienie naszego liceum na arenie szkół ponadpodstawowych powiatu wysokomazowieckiego. Stypendyści wyróżnieni za wysokie wyniki w nauce za I semestr:

1. Michał Tyborowski

2. Adrian Kulesza

3. Honorata Niemyjska

4. Roksana Szkiłądź

5. Izabela Wileńska

6. Michał Zieliński

7. Mateusz Ługowski

8. Juliusz Knieć

9. Rafała Sokołowski

10. Amelia Dołęgowska

11. Bogumiła Olszewska

12. Szymon Jabłoński

13. Sylwia Łubnicka

14. Michał Żochowski

15. Jakub Jamiołkowski

16. Piotr Bagiński

17. Piotr Michalski

                                                                       Gratulujemy!

                                                                       Autor artykułu: Katarzyna Klewinowska

Możliwość komentowania została wyłączona.