Pokaz 1procent

Maturzyści 2012 

Absolwenci z najwyższymi średnimi ocen za 3 letni okres nauki w LO

 

1.

Olga Tkacz – średnia ocen

5,33

klasa III B

2.

Jacek Bagiński – średnia ocen

5,31

klasa III A

3.

Gabriela Jaroszewicz - średnia ocen

5,25

klasa III C

4.

Paulina Porucznik - średnia ocen

5,20

klasa III B

5.

Patrycja Szafara - średnia ocen

5,20

klasa III B

6.

Krzysztof  Popławski - średnia ocen

5,10

klasa III B

7.

Justyna Czajkowska – średnia ocen

5,06

klasa III C

8.

Natalia Wojtkowska – średnia ocen

5,06

klasa III C

9.

Kinga Gołaszewska – średnia ocen

5,06

klasa III C

10.

Natalia Borecka - średnia ocen

5,00

klasa III B

11.

Rafał Kostro- średnia ocen

5,00

klasa III B

12.

Damian Święcki  - średnia ocen

5,00

klasa III B

13.

Paulina Kamińska – średnia ocen

5,00

klasa III C

14.

Gabriela Piekarska – średnia ocen

4,94

klasa III A

15.

Emilia Kulesza – średnia ocen

4,94

klasa III F

16.

Marek Grabowski – średnia ocen

4,90

klasa III B

17.

Paulina Wnorowska – średnia ocen

4,90

klasa III B

18.

Przemysław Kostro - średnia ocen

4,88

klasa III C

19.

Karolina Roszkowska-  średnia ocen

4,88

klasa III C

20.

Karolina Żochowska – średnia ocen

4,88

klasa III C

21.

Wioleta Wasilewska – średnia ocen

4,88

klasa III F

22.

Paulina Dołęgowska - średnia ocen

4,86

klasa III E

23.

Izabela Targońska - średnia ocen

4,81

klasa III E

24.

Małgorzata Odachowska - średnia ocen

4,81

klasa III A

25.

Łukasz Niemyjski – średnia ocen

4,81

klasa III F

26.

Aurelia Dołkowska – średnia ocen

4,80

klasa III C

27.

Joanna Kietlińska – średnia ocen

4,80

klasa III C

28.

Milena Perkowska - średnia ocen

4,75

klasa III D

29.

Monika Talarek – średnia ocen

4,75

klasa III D

30.

Rafał Kaczyński – średnia ocen

4,74

klasa III F

 

GRATULACJE!!!!

 

Maturzyści 2011

Absolwenci z najwyższymi średnimi ocen za 3 letni okres nauki w LO 

 

Lp.

Nazwisko i imię

Średnia ocen

Klasa

1.

Wojno Marta -   średnia ocen

5,33

klasa III A

2.

Bieńkowska Zofia – średnia ocen

5,33

klasa III B

3.

Michniuk Anna – średnia ocen

5,27

klasa III D

4.

Komarowska Martyna – średnia ocen

5,11

klasa III F

5.

Ogrodnik Marta – średnia ocen

5,08

klasa III C

6.

Zawistowska Klaudia – średnia ocen

5,06

klasa IIID

7.

Grabiński Hubert – średnia ocen

5,0

klasa III D

8.

Kurpiewski Tomasz – średnia ocen

5,0

klasa III A

9.

Kipa Filip – średnia ocen

5,0

klasa III C

10.

Lubowicka Emilia - średnia ocen

5,0

klasa III A

11.

Zielińska Izabela – średnia ocen

5,0

klasa III E

12.

Kaczyńska Patrycja – średnia ocen

4,89

klasa III F

13.

Puławska Magdalena – średnia ocen

4,89

klasa III F

14.

Jabłońska Anna  - średnia ocen

4,82

klasa III C

15.

Zielińska Agnieszka – średnia ocen

4,8

klasa III E


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRATULACJE!!!!

Samorząd uczniowski

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Jagiellończyk Press

Klasyfikacja semestralna 2016-17

Jagiellończyk TV

Biblioteka szkolna