Dnia 06.12.2017 w naszej szkole pojawił się niecodzienny gość. Był to Święty Mikołaj, który postanowił odwiedzić naszych uczniów. Każda z klas chciała zaprezentować się z jak najlepszej strony i zaśpiewać kolędę najładniej jak tylko potrafi.

 Mikołaj nie pozostał dłużny i po tak pięknym powitaniu, z pomocą swoich śnieżynek i elfów, obdarował wszystkich słodkimi upominkami. Mamy ogromną nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli liczyć na ponowne spotkanie.  - Julia Mazurczyk sekcja publicystyczna.

List MEN i SANEPID w sprawie szczepień

Terminarz konsultacji przedmiotowych

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Jagiellończyk Press

Biblioteka szkolna

Klasyfikacja semestralna 2017-18