Dnia 1 grudnia 2017r. w bibliotece szkolnej odbył się szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej zorganizowany w ramach VI edycji „Szkoły młodych patriotów” przez E. Włodkowską i U. Piekutowską. Po przywitaniu zebranych widzów i recytatorów dyrektor Ryszard Ł. Flanc życzył uczestnikom konkursu występów udanych i bez tremy.

 Następnie jury w składzie: Weronika Ostrowska, Julia Maciejczuk i Tomasz Uszyński wysłuchało dziesięciu prezentacji recytatorskich; wystąpili: Gabriela Dębiec, Tomasz Choiński i Michał Rogoziński z kl. Ia, Weronika Faszczewska i Arkadiusz Śliwowski z kl. Ib, Emilia Kujawa z Ic, Weronika Kozak z IIa, Izabela Biała i Jan Mokrzewski z IIb, Natalia Oleszczuk z IIIa. Uczniowie wygłaszali strofy, m.in.  A. Mickiewicza, J. Słowackiego, C. Norwida, K. Baczyńskiego. Po zakończeniu przesłuchań jury udało się na naradę. Werdykt przedstawia się następująco:

I miejsce – Natalia Oleszczuk z kl. IIIa

II miejsce – Jan Mokrzewski z kl. IIb

III miejsce – Weronika Faszczewska z kl. Ib

Zwycięzcy poza owacjami otrzymali nagrody książkowe i dyplomy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy swoją postawą udowodnili, że cenią trudną sztukę  głosowej interpretacji poezji.

Porozumienie MEN

Rekrutacja 2019 - 2020

Rekrutacja 2019 - 2020

Szkoła dla Niepodległej

Terminarz konsultacji przedmiotowych

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Bohater ON Podziękowanie

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Jagiellończyk Press

Biblioteka szkolna