×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/zsoip/ftp/nowy/images/stories/galerie/ligasiatkowki2017
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/galerie/ligasiatkowki2017

7 listopada nadszedł długo wyczekiwany moment – nasze siatkarki w końcu zaczęły zmagania w II lidze. Wiem, że zarówno dziewczyny jak i wy nie mogliście się tego doczekać, prawie tak bardzo jak pierwszej gwiazdki. Tego dnia został rozegrany mecz z Zespołem Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica,  także można stwierdzić, że sami swoi, ale nie da się ukryć , że rywalizacja była. W końcu to sport! Szalka jednak przechyliła się na naszą stronę, może między innymi dzięki temu, że mecz odbył się w naszym liceum? Zapewne  dodało to dziewczynom skrzydeł.

 Ostatecznie rywalki zostały pokonane 2:0, dosłownie poszło jak po maśle. Nie można jednak spoczywać na laurach, tylko wytrwale trenować i z niecierpliwością czekać na kolejne mecze, których będzie niemało. Emocje z pewnością będą zagwarantowane  w pakiecie.

{gallery}ligasiatkowki2017{/gallery}

Rekrutacja 2019 - 2020

Terminarz konsultacji przedmiotowych

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Jagiellończyk Press

Biblioteka szkolna

Klasyfikacja semestralna 2017-18