Czy są tu jacyś zapaleni rowerzyści? Jeśli tak to super, kontynuujcie swoją pasję.  Sport to zdrowie! Mam jednak złą wiadomość dla was, bo ten artykuł nie będzie o rowerach. 24 października to Międzynarodowe Święto Roweru, jednak śmiało można powiedzieć, że tym razem  był to  dzień  siatkarek z naszego liceum. Gwarantuję, że od tej pory staniecie się zapalonymi ich kibicami. Dziewczyny wzięły udział w II. Otwartym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Zambrowskiego. Oczywiście pokazały się z najlepszej strony i walczyły zawzięcie. Co za tym idzie? Zwyciężyły i to w wielkim stylu, ograły wszystkie z trzech zespołów 2:0.

  Nasza drużyna miała przyjemność grać z  I Liceum  ogólnokształcącym im. Stanisława Konarskiego w Zambrowie, Zespołem Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie i z Zespołem Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie. W krótkich przerwach między meczami cały turniej uświetniły cheerleaderki, niczym z amerykańskiego serialu Riverdale. Zespół w prawdzie w nieco odmienionym, odmłodzonym składzie, ale spisał się na medal, w przenośni i dosłownie.  Każda z uczestniczek dostała medal, co na pewno zmotywowało do kontynuacji zmagań. Nie obyło się także bez pucharu, i to całkiem sporego pucharu, który z pewnością będziecie mogli podziwiać w szkolnej gablocie ( o ile znajdzie się taka wysoka ).

Naszą szkołę reprezentowały:

1.       Biała Weronika

2.       Dąbrowska Kasia

3.       Dmochowska Ania

4.       Gołaszewska Łucja

5.       Dołęgowska Kasia

6.       Pawlak Natalia

7.       Zawistowska Ola

 Nie zapominajmy jednak, że sukces nie byłby możliwy, gdyby nie pani trener Aleksandra Bogucka, która wspierała nas dobrą radą ,a jak było trzeba  motywowała do walki.  Przy okazji zapraszamy chętne osoby do wstąpienia  w nasze szeregi!  W tym roku startujemy w II lidze, także będzie ciekawe. Bądźcie czujni bo o dziewczynach usłyszycie jeszcze  nie raz.

Porozumienie MEN

Rekrutacja 2019 - 2020

Rekrutacja 2019 - 2020

Szkoła dla Niepodległej

Terminarz konsultacji przedmiotowych

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Bohater ON Podziękowanie

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Jagiellończyk Press

Biblioteka szkolna