Kończy się rok szkolny – pora więc pomyśleć o przyszłych kandydatach do naszej szkoły. W związku z tym zaprosiliśmy uczniów naszego Gimnazjum, by zapoznali się z ofertą edukacyjną Jagiellończyka. Spotkanie rozpoczęło się na hali sportowej, gdzie przybyłych gości powitał Dyrektor szkoły- Ryszard Łukasz Flanc. Z propozycją kierunków kształcenia zapoznała uczniów wicedyrektor szkoły – Aldona Dołubizno, pozostałą część poprowadził przewodniczący SU – Mateusz Mioduszewski. Gimnazjaliści i ich opiekunowie wysłuchali utworów w wykonaniu zespołu Jagiellończyk Band, któremu towarzyszyły w roli wokalistek : Julia Grabowska, Gabriela Biała, Weronika Ostrowska i Martyna Wyszyńska.

 Całości dopełniły dwa układy taneczne w wykonaniu dziewcząt i chłopców naszej sekcji artystycznej. Pozostałą część gimnazjaliści spędzili na zwiedzaniu szkoły oraz uczestniczeniu w zajęciach przygotowanych przez nauczycieli Liceum. Grupy podzielone ze względu na zainteresowania, udały się do klas,  by poznać wstępnie jak będą wyglądały ich przyszłe lekcje. Nasi uczniowie pamiętali również o tym, by obdarować gości upominkami i słodkościami, by dopełnić  kończący się dzień w Jagiellończyku. Dziękujemy Dyrektorowi Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika- panu Jarosławowi Jankowskiemu, iż mimo natłoku zajęć znalazł czas, by z nauczycielami i  swymi uczniami zaszczycić nas swoją obecnością. Mamy nadzieję, że uczniowie gimnazjum już od września staną się naszymi uczniami.

Rekrutacja 2019 - 2020

Terminarz konsultacji przedmiotowych

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Jagiellończyk Press

Biblioteka szkolna

Klasyfikacja semestralna 2017-18