Dnia 10 marca odbył się w naszej szkole Dzień Mężczyzn. Od rana Liceum przepełniały uczucia szczęścia i miłości. Dziewczyny pięknie ubrane, już nie tylko dla siebie, ale i ze względu na przystojnych uczniów naszej szkoły, chodziły z pakunkami przeznaczonymi dla naszej męskiej części „uczelni”. Od 4 godziny lekcyjnej, na dużej hali, dziewczyny przedstawiały przygotowaną dla mężczyzn część artystyczną. Nie obyło się bez śpiewów i tańców, a wszystko w tematyce PRL'owskiej. Goździki, wiecznie uśmiechnięte, śliczne prezenterki i atmosfera. Show otworzył występ wspaniałego Trio, które wykonało piosenkę ze słynnego musicalu "Grease".

 Następnie zadebiutowała nasza pierwszoklasistka w piosence Domowych Melodii . Świetnie sobie poradziła! Nadszedł czas na nasze szkolne wysportowane i zgrabne Cheerleaderki. Dziewczyny wykonały zaskakujący pokaz! Członkini Jagiellończyk Band'u, zaśpiewała swoim słowiczym głosem piosenkę Kino, a potem kolejna "Krzysiek nie daruje ci tych ocen" . No i na koniec piękne dziewczyny znowu zatańczyły przy  utworze "Hero", który miał symboliczne znaczenie, gdyż poprzez to chciały przekazać, że ich bohaterem są nauczyciele z Jagiellończyka. Występ zakończył się tańcem do piosenki J.Lo I ain't your mamma". Dziewczyny spisały się na medal, a chłopcom życzymy właśnie takich cudownych partnerek, samych radosnych dni, sportowych aut i spełnienia najskrytszych marzeń!

Rekrutacja 2019 - 2020

Terminarz konsultacji przedmiotowych

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Jagiellończyk Press

Biblioteka szkolna

Klasyfikacja semestralna 2017-18