Dnia 28.02.2017r. w o godz. 10.00 w siedzibie Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku przy ulicy Sokólskiej 1, odbył się drugi etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie, do którego zakwalifikowały się uczennice klasy III d Wioleta Pogorzelska i Paulina Śliwowska. Niestety z powodów zdrowotnych naszą szkołę mogła reprezentować tylko jedna uczennica. Drugi etap olimpiady polegał w pierwszej części na zaprezentowaniu wcześniej przygotowanej pracy, w naszym przypadku filmu, na jeden z piętnastu tematów. Od uczestników wymagano wiedzy z zakresu życia małżeńsko-rodzinnego, co sprawdzano w drugiej części zadając pytania dotyczące przedstawionej problematyki. Największą, maksymalną liczbę punktów otrzymała drużyna z naszej szkoły. Tu chcemy podziękować za silne wsparcie merytoryczne i pomoc techniczną w realizacji naszego zadania p. Jackowi Gierałtowskiemu. Pamiątkowe nagrody i dyplomy wręczyła pani Teresa Chrostowska - wicedyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku. Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za Wioletę i Paulinę by zostały laureatkami olimpiady.

Rekrutacja 2018 - 2019

LIST MEN

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Jagiellończyk TV

Jagiellończyk Press

Biblioteka szkolna

Klasyfikacja semestralna 2017-18